Úvod Tlačové správy Bezkonkurenčná jesenná akcia so spoločnosťou Daikin

Bezkonkurenčná jesenná akcia so spoločnosťou Daikin

951
0
ZDIEĽAŤ

Viete, aké zariadenie dnes uprednostňujú majitelia nízkoenergetických domov a novostavieb? Máte predstavu, aké alternatívne možnosti sú vhodné ku kotlom na fosílne palivá? Dokážete si predstaviť, že by ste mohli vykurovať päťkrát úspornejšie a navyše s nižšou produkciou CO2?  

Či už si viete odpovedať na tieto otázky alebo nie, ich spoločným menovateľom môže byť aj ikonické zariadenie Daikin Altherma. Ide o revolučnú novinku v oblasti vykurovacích systémov, ktorá je podčiarknutá japonskou kvalitou. V súčasnosti môžete toto zariadenie získať za obzvlášť prijateľných podmienok, respektíve pri zakúpení vonkajšej alebo vnútornej jednotky dostanete grátis zásobník na teplú vodu. Neváhajte čítať ďalej, pretože Vám predstavíme nielen prioritnú spoločnosť Daikin, ale aj jej bezkonkurenčnú jesennú akciu.

Deväťdesiatročná tradícia hovorí za všetko

Japonská spoločnosť Daikin je na trhu už deväť desaťročí, a preto je viac ako zjavné, že predstavuje hodnoty, ktoré niektorým novozaloženým spoločnostiam chýbajú. Okrem toho, že ročne vyprodukuje množstvo moderných zariadení, ktoré uľahčujú život bežnému užívateľovi, váži si tiež také hodnoty ako je úcta k zákazníkovi, serióznosť, spoľahlivosť a v neposlednom rade tiež orientácia na životné prostredie. V roku 1958 predstavila ako prvá klimatizáciu s tepelným čerpadlom a dnes šokuje inteligentným vykurovacím systémom.

Daikin Altherma – systém, ktorý si obľúbi každá domácnosť

Pokiaľ ste ešte o praktickom zariadení Daikin Altherma nepočuli, je čas zmeniť to. Mali by ste vedieť, že jeho podstatou je tepelné čerpadlo. To preberá vzduch z vonkajšieho prostredia a následne ho odosiela do systému na teplú vodu. Umiestnenie zariadenia si nevyžaduje špeciálne upravený priestor a nemusíte sa obávať ani zvláštnej starostlivosti. Možno Vás bude tiež zaujímať, že je vhodné pre podlahové vykurovanie, nízkoteplotný systém a jednotku fan-coil. Ihneď, ako sa táto vykurovacia jednotka objavila na trhu, vzbudila veľkú pozornosť. Má totiž všetko, čo sa od zariadenia novej generácie očakáva. Je ekologické, úsporné a vďaka sofistikovanému ovládaniu tiež jednoduché. Navolíte si požadovanú izbovú teplotu a o nič viac sa nemusíte starať.

Využite možnosť, ktorá sa Vám ponúka

Už niekoľko týždňov je systém Daikin Altherma k dispozícií aj so zásobníkom na teplú vodu, ktorý získate k objednávke vykurovacieho zariadenia úplne zadarmo. Celé to ma na svedomí skvelá jesenná akcia, ktorá je Vám stále k dispozícií. Zásobník sa dá zakúpiť i samostatne v hodnote 1308€. Ak by ste mali záujem o iný typ zásobníka, bez problémov to dajte vedieť predajcovi. Pokiaľ bude drahšie, rozdiel jednoducho doplatíte. I tak ale na celej objednávke iba získate. Využívanie tepelného čerpadla dnes patrí medzi trendy technologické postupy, preto nezaškodí, keď si o tom naštudujete viac. Akcia spoločnosti Daikin platí pre všetky predajne, a preto neváhajte osloviť predajcu vo Vašom regióne. Nenechajte sa ale zlákať na nekvalitné napodobneniny, ktoré so sebou prinášajú iba množstvo ťažkostí. Produkty tejto japonskej značky smie inštalovať iba autorizovaný profesionál. Nechajte si preto u jedného z nich pripraviť cenovú ponuku a využite jesennú akciu. Následne Vám bude jednotka namontovaná a môžete si začať užívať plnohodnotný komfort. Možno poznáte niekoho, komu by táto ponuka padla vhod, tak neváhajte a dajte mu o nej vedieť.

Foto: daikin.sk