Úvod Tlačové správy Umývacie stroje s chodiacou a sediacou obsluhou pracujú za vás

Umývacie stroje s chodiacou a sediacou obsluhou pracujú za vás

1908
0
ZDIEĽAŤ

Naprieč všetkými segmentmi sa používajú stroje uľahčujúce prácu. Stroje vo výrobných podnikoch sú automatizované, záhradníci preferujú sekacie traktory pred klasickými kosačkami a upratovači vymieňajú zmeták a handru za umývacie stroje. Existuje pestrá škála profesionálnych umývacích strojov, ktoré nachádzajú uplatnenie v hoteloch, nákupných centrách, výrobných firmách i veľkých kancelárskych objektoch. Čistiacu techniku ​​by ste mali vyberať podľa priestoru, v ktorom chcete upratovať.

Ak chcete investovať do kvalitných umývacích strojov, odporúčame spoločnosť TENNANT, ktorá má na svetovom trhu významné postavenie. Výhradné zastúpenie na slovenskom a českom trhu má spoločnosť TCS Slovenská republika, s.r.o. a TCS Slovenská republika, s.r.o., ktorá distribuuje špičkovú čistiacu a upratovaciu techniku ​​TENNANT.

1-t5-cyl-right
Umývacie stroje s chodiacou obsluhou

Moderné umývacie stroje s chodiacou obsluhou sa vyznačujú menšími rozmermi, ľahkou manipuláciou a jednoduchou údržbou. Pohon umývacích strojov je zaistený veľkokapacitnou batériou. Pod značkou TENNANT vystupuje niekoľko variant umývacích strojov s chodiacou obsluhou, pričom sa líšia funkčnou vybavenosťou a účelom použitia. Využívajú sa predovšetkým v školách, jedálňach, hoteloch, reštauráciách, ale aj v priestoroch firmy. Ideálne sú pre čistenie plôch do cca 1 500 metrov štvorcových. Potom nastupujú umývacie stroje so sediacou obsluhou.

Umývacie stroje so sediacou obsluhou

Do veľkých hál a skladov sa obstarávajú umývacie stroje so sediacou obsluhou. Ako už samotný názov napovedá, obsluha sa posadí na miesto vodiča a stroj riadi ako menšie vozidlo. Umývacie stroje majú buď naftové, LPG či batériové pohony. Existujú opäť rôzne variácie.

Dajte zbohom klasickej upratovacej technike a investujte do moderných strojov, ktoré uľahčia a urýchlia upratovanie akýchkoľvek priestorov.