Úvod Tlačové správy TEO car – požičajte si vozidlo, ktoré nezradí

TEO car – požičajte si vozidlo, ktoré nezradí

840
0
ZDIEĽAŤ

Moderná doba napomáha k odstráneniu mnohých predsudkov a tabuizovaných tém. V súčasnosti udáva trend aj chuť požičať si auto z požičovne, hoci ešte pred časom si to nevedela väčšina z vás vôbec predstaviť. Ľudia už ale nechcú cestovať s ustavičným strachom, či to ich staré vozidlo vydrží. Pokiaľ patríte k bežným občanom a nemôžete si dovoliť kúpu nového automobilu, určite príde situácia, kedy sa nad návštevou autopožičovne minimálne zamyslíte. Život nám každý deň prináša situácie, ktoré treba riešiť behom sekundy, rozumne a výhodne. Pokiaľ sa vám stane, že máte vozidlo v servise, museli ste ho nechať manželke alebo potrebujete previesť väčšie množstvo tovaru, budeme radi, keď si spomeniete aj na našu autopožičovňu TEO car a využijete niektoré z vozidiel na našom vozovom parku. A čo takto previesť snúbencov na svadbu v skutočne parádnom fáre? S týmto rozhodne pomôže požičovňa luxusných áut Bratislava, a teda naša maličkosť. Veríme, že konzervatívnosť nie je vašou povahovou črtou, a preto sa nebránite pokroku. Ten dnes predstavuje aj využitie zapožičaného vozidla od dôveryhodného partnera. Vozidlo v perfektom technickom stave vám dnes zaručí každý profesionál, no my vám dáme aj niečo viac.

U nás to nie je iba o autách

Aby ste už nemuseli pred vycestovaním tŕpnuť od strachu, ponúkame vám vozidlá v ukážkovom stave, ku ktorým ale dostanete tiež akýsi trojitý bonus, a teda diaľničnú známku platnú na území Slovenska, plnú nádrž a poistenie (havarijné + povinné zmluvné). Tieto drobné maličkosti sú pre nás prirodzenou samozrejmosťou, pretože nás posúvajú bližšie k vám. Ide ale tiež o plusy, ktoré nás odlišujú od konkurencie, a preto sa ľudia s obľubou obracajú práve na nás. Naše súkromné vozy sú mimoriadne komfortné, no ani ako požičovňa dodávok Bratislava sa nedáme zahanbiť. Nebránime sa spolupráci s bežnými občanmi, ale ani podnikateľskými subjektami. Naším prvoradým cieľom je ponúknuť zákazníkovi nadštandard, ktorý zaručí maximálnu spokojnosť. Aj preto nemáme problém so zvláštnymi požiadavkami, medzi ktoré patrí napríklad doobjednanie navigácie, snehových reťazí, autosedačky či strešného nosiča. Nie je žiadnym tajomstvom, že zapožičané auto dokáže ušetriť vaše náklady, ale aj nervy spôsobené s údržbou vozidla. Nemusíte hľadať kvalitného automechanika, pretože starostlivosť je úplne v našej réžií.

Radi vyhovieme individuálnym potrebám

Pokiaľ sa rozhodnete, že autopožičovňa Bratislava TEO car sa stane aj vašou autopožičovňou, sú vám k dispozícií vozidlá tradičných značiek ako Peugeot, Škoda, Volkswagen, Audi a Mercedes, a to tak na krátkodobý, ako aj na dlhodobý prenájom. Obrátiť sa na nás môžete kedykoľvek, sme tu pre vás nonstop. Naše zmluvy sú jednoduché, zrozumiteľné a nemusíte sa obávať klamlivej formulky. Cenovú ponuku prispôsobíme individuálnym potrebám. V prípade, že máte na nás akékoľvek špeciálne požiadavky, radi si o nich pohovoríme. Veríme, že vás naša komplexnosť presvedčila o našej serióznosti. Budeme sa tešiť na vašu priamu návštevu, telefonát alebo webovú komunikáciu.

Foto: teocar.sk