Úvod Zdravie a Štýl 5 rád, ako okoreniť vzťah

5 rád, ako okoreniť vzťah

121
0
ZDIEĽAŤ
5 rád, ako okoreniť vzťah
5 rád, ako okoreniť vzťah

Každý vzťah sa po nejakom čase dostáva do stereotypu, ktorý môže byť pre niektoré páry fatálny. Keď sa vám zdá, že potrebujete zmenu a maličké nakopnutie, aby ste získali novú energiu, je nutné improvizovať. Kreativite sa medze nekladú a spôsobov, ako okoreniť vzťah existuje veľa. My vám prinášame 5 rád pre nový vietor v partnerskom živote.

1. Nevšedné zážitky

Pre niekoho je nevšedným zážitkom romantická večera a pre iného je bežnou činnosťou. Ako nevšedný zážitok odporúčame vybrať niečo vskutku jedinečné ako sú darčeky pre dvoch. Nemyslíte tým masáže či wellness pobyt, ale poriadnu dávku adrenalínu. Takýmto adrenalínovým zážitkom sa zaručene stane let rogalom v tandeme alebo let stíhačkou. V oboch prípadoch ide o dopravné prostriedky, s ktorými sa v bežnom živote len tak nestretnete.

2. Sexuálne zážitky

Keď vzťah upadne do stereotypu, skoro vždy to poznačí aj sexuálny život. Aby ste udržiavali vzťah poriadne horúci, musíte sa venovať partnerovi či partnerke každý deň. Malé sexuálne hrátky dostanú do varu každý pár. Nebojte sa pomôcok alebo sa v posteli zahrajte na filmových hrdinov. Možno sa len poriadne nasmejete, ale iste dodáte šťavu vášmu vzťahu.

3. Malé prekvapenia

Každého človeka poteší, keď si na neho občas spomeniete. Kedy ste naposledy partnerke kúpili kyticu kvetov len tak bez dôvodu? A kedy ste partnerovi navarili večeru pri sviečkach len tak bez dôvodu? Ak ste odpovedali, že si to nepamätáte, je čas tento prístup zmeniť a každý deň prekvapiť partnera malou pozornosťou alebo darčekom.

4. Malé nežnosti

Nežnosti nepatria len do postele a bozky nepatria len za dvere domácnosti. Niekedy stačí letmý dotyk a prebudíte v tom druhom príjemné emócie. Pohladenie po tvári, bozk na rozlúčku, jemná masáž krku. Všetky uvedené drobné nežnosti dávajú partnerovi najavo, že ho milujete a chcete sa ho dotýkať každý deň.

5. Spoločné záľuby

Podľa psychológov by mal mať každý z partnerov čas len na seba, ale nájsť si tiež čas na trávenie rôznych činností spoločne. Pokojne sa venujte svojim koníčkom oddelene, stretávajte sa s vašim okruhom priateľov, ale nájdite si aspoň jednu činnosť či hobby, ktoré budete robiť spolu. Môže ísť o prechádzky, kurzy varenia, pravidelné návštevy kina alebo hlasné čítanie kníh v posteli.