Úvod Financie a ekonomika Ako nakúpiť paysafecard cez SMS?

Ako nakúpiť paysafecard cez SMS?

1397
0
ZDIEĽAŤ
Ako nakúpiť paysafecard cez SMS
Ako nakúpiť paysafecard cez SMS

Platiť na internete úplne anonymne nie je otázkou dávnej minulosti. Naopak je to záležitosť aj súčasnej doby. Ľudia sú práve v prostredí webových stránok pomerne obozretní, problém majú hlavne so zadávaním platobných údajov. Presne tomuto sa ale dá vyhnúť, stačí si kúpiť Paysafecard – kupón, respektíve niekoľko miestny kód, cez ktorý budete na internete platiť za služby alebo tovar. Je ale túto vymoženosť poslednej doby nabiť či zakúpiť aj cez textovú správu alebo SMS?

Nie je potrebné nikam chodiť

Je potrebné si uvedomiť, že pokiaľ sa rozhodnete platiť na internete pomocou Paysafecard, nemusíte prakticky nikam chodiť. Dobiť si kupón či zaplatiť si zaň je možné nielen pomocou textovej správy, ale prípadne aj pomocou inej platobnej metódy, ktorá je vám sympatická.

Celý proces počnúc zakúpením kupónu a jeho následným uplatnením je otázkou iba niekoľkých sekúnd. Je to jednoduchý a naozaj rýchly spôsob, ako si odškrtnúť svoje nákupy a ako mať aj o svojich transakciách prehľad. V aplikácii budete mať neustále pod kontrolou a pod dohľadom to, koľko vám na účte vlastne ešte zostáva.

Pri platení sa potom ponúka možnosť kombinovať až desať rôznych kupónov naraz, a tak aj keď vám na jedno zostáva posledných pár drobných, je možné kupón vyčerpať do posledného centu.

Jednoduchosť a anonymita ako hlavné benefity

Paysafecard patrí medzi veľmi obľúbené riešenia posledných rokov. Dôvodom sú benefity, ktoré táto forma platenia na internete ponúka. Ako už bolo spomenuté, hovoríme o jednoduchom a zároveň anonymnom spôsobe, kedy nie je nutné zadávať akékoľvek informácie týkajúce sa vašej platobnej karty. A presne to je to, čo ľuďom veľmi často vadí pri platení na internete.

Platby je prípadne možné vykonávať nielen prostredníctvom niekoľko miestneho kupónu, ale aj prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorú si stiahnete ako do zariadenia operačného systému Android, tak aj iOS.