Úvod Tlačové správy Bývanie v pokojnej a atraktívnej lokalite je dnes vzácnosť

Bývanie v pokojnej a atraktívnej lokalite je dnes vzácnosť

1679
0
ZDIEĽAŤ

Hľadáte si bývanie v hlavnom meste, no túžite po atraktívnej lokalite, kde si budete môcť oddýchnuť v prírode či zašportovať si v neďalekej športovej hale? Reality Bratislava Ružinov sa nachádzajú v tichom a pokojnom prostredí len kúsok od hlavného mesta.

02 (2)Viete, na ktoré faktory sa pri hľadaní bývania treba zamerať?

Práve v lokalite Jégého aleje nájdete lacné byty Bratislava, ktoré sú atraktívne, cenovo dostupné a obklopené zeleňou, kde denne neprejde tisíce áut či električiek. Zároveň sa toto miesto nachádza len kúsok od centra Bratislavy, takže do práce to mať ďaleko nebudete. Pri novostavbách sa nachádza aj zastávka MHD, ktorá umožňuje rýchlu a ľahkú dostupnosť do centra mesta. Jégého aleje patria medzi obľúbenú lokalitu pre mladé rodiny s deťmi a pre tých, ktorí chcú bývať v peknej a útulnej oblasti. Nachádza sa tu zrekonštruovaný Zimný štadión, basketbalová hala, kúpalisko a detské ihriská, takže o zábavu budete mať postarané. Pokiaľ milujete romantické prechádzky, Štrkovecké jazero vás jednoznačne uchváti. Výborná občianska vybavenosť, detské atrakcie a tichá lokalita sú v dnešnej dobe podstatné faktory, na ktoré by ste sa mali jednoznačne zamerať. Lokalita Jégého alej predstavuje moderný komplex nových bytov, ktorý spĺňa tieto tri základné faktory. Je lákadlom pre mladé rodiny s deťmi, ktorým záleží na ich bezpečí a ich budúcom vývoji. Veď kto by nechcel žiť v prírode, ale zároveň len kúsok od civilizácie?

01Spoločnosť Finep SK bola založená už v roku 1995 a od roku 2006 sa zaoberá stavbou kvalitných a cenovo dostupných moderných bytov, ktoré sa nachádzajú len kúsok od hlavného mesta. Komplex nových bytov spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov, vďaka čomu sa stal Ružinov vytúženým domovom pre mnoho rodín.