Úvod Zdravie a Štýl Jedinečný bazén na plávanie a relaxovanie

Jedinečný bazén na plávanie a relaxovanie

51
0
ZDIEĽAŤ
Jedinečný bazén na plávanie a relaxovanie
Jedinečný bazén na plávanie a relaxovanie

Odborníci varujú, že ak chceme mať pevné fyzické a psychické zdravie a dožiť sa vysokého veku v plnej sile, je potrebné dbať na svoj jedálny lístok, pitný režim, kvalitu spánku, nastavenie mysle a, samozrejme, pravidelný pohyb a relax.

Ak patríte medzi tých, ktorí hľadajú spôsoby, ako sa veci dajú, nemáte radi výhovorky a túžite spojiť plávanie s relaxom, swim spa je riešenie. Bazén s protiprúdom je kombináciou bazéna a vírivky, ktorú si zamiluje celá rodina.

Celoročný bazén poskytuje priestor na plávanie a oddych bez ohľadu na počasie

Celoročný bazén swim spa poskytuje ideálne podmienky na plávanie. Plávanie patrí k šetrným spôsobom udržiavania dobrého zdravia a kondície. Spája sa s posilnením kardiovaskulárneho systému, pevnejším svalstvom i lepšou imunitou.

Swim spa má optimálne rozložený W-flow protiprúd, ktorý tvorí šesť trysiek Swim Jet. Tie zabezpečujú ideálne podmienky na plávanie, keďže telo plavca je aj nadnášané.

Čo je skvelé, sami sa rozhodujete, či chcete plávať proti dvom, štyrom alebo šiestim tryskám. Oceníte aj skutočnosť, že každá jedna tryska je smerovo nastaviteľná. Protiprúd poháňajú tri čerpadlá s výkonom protiprúdu až tritisíc litrov za minútu.

Máte chuť dať si po plávaní do tela ešte cvičením vo vode? V tom prípade využijete praktické madlá. Vďaka nim môžete vykonávať rôzne cvičenia vo vode buď v pokoji, alebo v protiprúde. Madlá sú umiestnené po celej dĺžke bazéna. Protišmyková úprava dna bazéna zvyšuje bezpečnosť a komfort pri cvičení vo vode.

Samozrejme, po tréningu si zaslúžite dokonalú relaxáciu. Tú vám poskytne hydromasáž, pretože swim spa má na bazénových schodoch zabudované masážne trysky. Pri hydroterapii môžete pohodlne sedieť, alebo ležať, a tak si užívať bublinkovú masáž.

Teplotu vody si volíte sami podľa svojich preferencií. Hydroterapia v teplej vode pomáha pri ťažkostiach s pohybovým aparátom, pri bolestiach kĺbov a svalov a môže pomôcť aj ľuďom s artritídou.

Čím všetkým swim spa zaujme?

Swim spa však nie je len o dokonalom plaveckom tréningu a príjemnej hydroterapii. Zaujme vás aj jedinečným dizajnom, pokročilými technologickými vychytávkami, doplnkami, jednoduchou údržbou i aromatickými prísadami.

Celoročný bazén s protiprúdom môžete umiestniť do interiéru i exteriéru a vychutnávať si plávanie i relax po celý rok. To pri bežných bazénoch vo vonkajšom prostredí nie je možné, pretože v našich podmienkach sa používajú maximálne niekoľko mesiacov v roku a potom ich treba zazimovať.

Swim spa zaujme nielen tým, že je spojením bazéna a vírivky, ale aj jedinečným nadčasovým dizajnom. Zamilujete si jeho čisté línie a dokonalú eleganciu. Kabinet z odolného dreva znásobuje atraktivitu swim spa a zároveň zvyšuje jeho životnosť. Diaľkové ovládanie a štýlové osvetlenie urobia z každého pobytu v bazéne dokonalý zážitok.

Z pokročilých technologických vychytávok stojí za zmienku napríklad inteligentný systém údržby vody, ktorý je zabezpečený tlakovou filtráciou so schopnosťou zachytiť aj najmenšie nečistoty a ozonizáciou. Vďaka nej stačí meniť vodu v bazéne raz ročne, čím zároveň šetríte finančné prostriedky i prírodu.

Samodiagnostika, sledovanie životnosti komponentov alebo úsporný režim sa podieľajú na zvýšení komfortu pri používaní swim spa.

Pred nečistotami, UV žiarením i stratou tepla chráni celoročný bazén s protiprúdom termokryt. Jeho súčasťou je manuálny alebo automatický zdvihák termokrytov, ktorý uľahčuje manipuláciu. Podsvietenie ovládačov dodáva bazénu osobitý vzhľad. Oceníte aj zobrazovanie vonkajšej teploty, nerezové trysky či Intimer, ktorý dohliada na kvalitu vášho tréningu.

Trápia vás úzkosti, stres či nespavosť? Využite možnosť pridať do vody aromaterapeutické prísady, ktoré umocnia zážitok z pobytu vo swim spa a zároveň podporia vaše fyzické a duševné zdravie.