Úvod Financie a ekonomika Bývanie v Jégého aleji

Bývanie v Jégého aleji

285
0
ZDIEĽAŤ
Jégého alej

Bratislavská mestská časť Ružinov je jednou z najvyhľadávanejších oblastí hlavného mesta. O byty v tejto časti je veľký záujem. Možno si kladiete otázku „Prečo?“ Odpoveď vám ponúkneme v tomto článku.

Jégého alej

V Ružinove žijú zväčša rodiny s deťmi. Táto štvrť ponúka všetko čo potrebujú. Výborná poloha, jednoduchá dostupnosť, perfektná občianska vybavenosť a veľa zelene.

Súkromná záhrada

Jégého alej je ako stvorená pre pokojné bývanie uprostred rušného mesta. Alej je lemovaná vysokými stromami a do projektu Jégého aleje je koncipovaná veľká zelená záhrada s množstvom oddychových zón.Bývanie v Jégého aleji

Predaj bytov v Bratislave sa nie vždy týka aj parkovacieho miesta, ktorých je v každom väčšom meste málo. Ak bývate v Jégého aleji s parkovaním problém mať nebudete. Auto môžete zaparkovať v garáži, ktorá je hneď pod domom. Priamo z garáže sa dostanete aj do bytu.

Občianska vybavenosť

Pár krokov od projektu Jégého aleji sa nachádzajú jasličky, škôlka, ihriská pre deti, lekáreň, pošta a samozrejme aj zdravotné stredisko. Súčasťou projektu je aj množstvo malých štýlových kaviarničiek a reštaurácií. Máte radi čerstvé pečivo? Môžete si poň zbehnúť aj v papučiach, keďže pekáreň sa nachádza priamo v bloku.

Obchodný dom CENTRÁL je od Jégého aleji na pár krokov. Nájdete v ňom množstvo menších obchodíkov s rôznym tovarom. Čerstvé ovocie, zeleninu, kvety alebo bylinky môžete zas kúpiť na známom trhovisku Miletičová.

Šport a kultúra

Keďže všetko čo potrebujete k bývaniu v Jégého aleji je blízko príde vhod mať aj blízko štadióny, ihriská či fitnes centrá. Fitness s wellnes centrom nájdete neďaleko projektu. Zimný štadión, Národné tenisové centrum, kúpalisko Tehelné pole či krytý bazén Pasienky vám ponúknu dostatok možností na športovanie či voľnočasové aktivity s celou rodinou. Štrkovecké jazerá alebo známa Kuchajda sú zas ideálne na kúpanie ale aj na prechádzku. Na svoje si tu prídu aj milovníci kolieskových korčúľ. Spoznávať Bratislavu môžete aj na bicykli. Mestská štvrť Ružinov je prepojená s cyklotrasami, ktoré vedú po celom mesteBývanie v Jégého aleji

2i byt na predaj v Jégého aleji ešte stále v ponuke je. Ak hľadáte ideálne bývanie určite toto miesto nevynechajte. O nové a moderné byty je stále veľký záujem, tak sa poponáhľajte, kým je z čoho vyberať.