Úvod Zaujímavosti Zábavná pyrotechnika radosť pre malých aj veľkých

Zábavná pyrotechnika radosť pre malých aj veľkých

1693
0
ZDIEĽAŤ

Silvester je povestný tým krásnym doslova až famóznym zážitkom pre deti aj dospelých. Áno hovorím práve o tom zážitku, keď obloha hrá všetkými farbami a rôznymi krásnymi kreatívnymi vzormi. Ohňostroj. Jedno slovo, ktoré vzbudí emócie rôzneho druhu. Na jednej dovolenke v Rakúsku som zažila úžasný ohňostroj. Pozerali sme sa naň z 5teho pochodia hotela kde bola obrovská terasa. Bol odtiaľ krásny výhľad na všetky tie rakety a aj lampióny. Skutočne veľký zážitok. Všetci čo tam boli kričali a tešili sa jednak z nového roku, kde si dali asi veľa predsavzatí a jednak z tej nádhery čo dotvárala krajinu nám priamo pred očami.


Deti a pyrotechnika

Väčšie deti majú radšej rôzne petardy, s ktorými sa vedia tiež celkom slušne vyblázniť. Aj keď ja si myslím, že tieto veci deťom do rúk v žiadnom prípade nepatria. Celkovo pyrotechnika, nie je pre deti. Ja viem, možno budeš namietať, že im sa to páči. Nepredstavuj si ten smiech pri tom, ako sa s priateľmi zabávaš a zároveň sleduješ to krásne nebeské divadlo. Napĺňa ťa to zvláštnym hrejivým pocitom. Vtedy si uvedomíš, že sa cítiš šťastne. Vezmeš do ruky jeden z lampiónov a podáš ho vedľa a berieš si ďalší a ďalší až ich naraz s priateľmi a deťmi vypustíte na oblohu. Na každom je iné želanie. Pamätaj však na to, že želanie sa splní vtedy, keď je vyslovené nahlas.

Ohňostroj je jednoducho nádhera

Ohňostroje sú súčasťou osláv, svadieb a iných príjemných krásnych životných udalostí. Možno sám uvažuješ nad tým spraviť nejakú peknú záhradnú gril párty kde by sa ti takého niečo pekné hodilo. Spravilo by to krásnu atmosféru a potešilo aj okolie. Už vidím ako premýšľaš kde si videl ten nápis predaj pyrotechniky. Áno už si spomínaš bolo to tam ako si zatáčal smerom k … to už vieš ty kde to bolo. Ja viem len toľko, že keď to nájdeš bude to úžasná párty plná skvelých ľudí a zábavy.

Autorské právo: kraft2727 / 123RF Reklamní fotografie