Úvod Dom, byt a záhrada Vybavenie do dielne pre profesionálov aj kutilov

Vybavenie do dielne pre profesionálov aj kutilov

768
0
ZDIEĽAŤ

Potrebujete vybavenie do dielne pre vaše podnikanie či pre vaše hobby? V oboch prípadoch máte možnosť nakúpiť všetko potrebné v e-shope Kwesto.

Kvalitné dielenské vybavenie zjednodušuje mnohé manuálne úkony a taktiež nám pomáha udržať si poriadok v náradí, aj v drobnom spojovacom a inom materiáli, ktorý pre svoju prácu potrebujeme. Kwesto ponúka všetko, čo má profidielňa mať.

Dielenské pracovné stoly – hotové aj zostavy na mieru

Základom pre manuálnu kovoobrábaciu, ale aj drevoobrábaciu prácu sú dielenské pracovné stoly. Kwesto ponúka kvalitné pevné ponky, ale aj pracovné stoly, ktoré si podľa potreby navrhnete z podnožia, vrchnej dosky a ďalšieho príslušenstvá. Pracovný stôl môže mať napríklad povrch opatrený gumou, oceľovým plechom, byť z lakovanej preglejky alebo z bukovej škárovky. Stoly je možné dovybaviť zverákmi.

Bez čoho sa v dielni neobídeme?

Určite sa hodia bezpečnostné skrine, ktoré umožnia uzamknúť drahšie náradie, alebo nebezpečnú chémiu. Doplňte ich klasickými dielenskými skrinkami s úložnými systémami predpripravenými na rôzne náradie a potreby. Veľmi obľúbené sú dnes plastové regály a skrine. Sú pevné, majú vysokú nosnosť a hodia sa predovšetkým do domácich dielní.

Profesionálne vybavenie do dielne, to sú ďalej rôzne typy montážnych vozíkov. Dielenské vozíky kombinujú úložnú funkciu s pracovnú plochou. Sú na kolieskach a jednoducho sa presúvajú.

Špeciálne úložné systémy do dielne

Rôzne panely na náradie, závesné skrinky na náradie, aj príslušenstvo v podobe rozličných závesných hákov a háčikov, vedia urobiť priestor v dielny prehľadným a ergonomických. V profiprevádzkach výrazne zefektívňujú prácu a zvyšujú produktivitu. V domácich podmienkach nás kutilstvo o to viac baví, o čo rýchlejšie vždy nájdeme to, čo práve potrebujeme.

Protiúnavové rohože

Nakoniec je treba zmieniť ešte jeden dôležitý produkt. Tým sú priemyselné protiúnavové rohože. Spríjemňujú prácu v stoji a sú prevenciou proti bolesti chrbta, svalov na nohách, ale aj prevenciou proti pošmyknutiu. Určite nimi vybavte aj svoju dielňu.