Úvod Nakupovanie a Móda Kúpte si konečne poriadne pánske tričká

Kúpte si konečne poriadne pánske tričká

679
0
ZDIEĽAŤ

Nie je tričko ako tričko, ani to pánske. O jeho kvalite svedčí to, ako vypadá po vypratí, niekedy hneď po tom prvom. Strácajú tie vaše nielen farbu, potlač, ale aj tvar? Kúpte si kvalitnejšie. Pokiaľ športujete, vyberte si funkčné pánske tričká.

Neviem ako vy ale ja osobne už mám na nekvalitné tričká doslova alergiu. Kúpite si zdanlivo módne a pekné tričko. Pri bližšom preskúmaní zistíte, že je krivo ušité, má rôzne chybné záševky a to nehovorím o tom, čo sa s tričkom stane často už po prvom vypratí. Väčšinou sa skráti a rozšíri súčasne, takže z trička pre chlapa je tričko pre trpaslíka, a to ešte poriadne tučného. Značkám, ktoré ponúkajú kvalitné pánske tričká, potom zostávam veľmi rád verný. Takou je aj 4F – poľský brand športového a voľnočasového oblečenia, ktorý oblieka aj profesionálnych poľských športovcov a teraz má svoj e-shop aj u nás.

Pánske módne tričká pre voľný čas aj do práce

Pri predstavovaní produktov zostanem len u pánskych tričiek, ale to rozhodne neznamená, že by ste sa nemali pozrieť aj na ďalší sortiment e-shopu 4fstoreZ módnych tričiek značka 4F ponúka klasické tričká s krátkym rukávom zo 100% bavlny. Tričká sú veľmi decentné a aj keď obsahujú občas módne nápisy a potlače, vždy sú vkusné a nerušia. Veľmi vydarenou časťou sortimentu sú pánske polokošele, teda tričká s golierikom a gombičkami pod krkom. Tie sa hodia v lete aj do práce, alebo vo chvíli, keď chcete vypadať elegantnejšie. A eleganciu, aj keď takzvane nedbalú, vykúzlia aj džínsy s polokošeľou. Letným hitom sú pánske tielka. Aj keď ste ich možná v šatníku obchádzali a nosili ich maximálne v zime pod košeľu, v tejto sezóne im dajte šancu, Opäť sa nosia.

Tip: Pozrite sa na sortiment pánskych tričiek na adrese e-shopu https://4fstore.sk/muzi/oblecenie/tricka.html.

Funkčná športová móda pre športovcov aj amatérov

4F sa ale špecializuje predovšetkým na šport. Aj preto v kolekcii značky nájdete unikátny sortiment športových tričiek. Nie je samozrejme šport ako šport, a tak sa podľa svojho určenia líšia svojou anatómiu. Medzi tričkami nechýbajú pánske bežecké tričká, tričká na tenis, cyklistické pánske tričká, tréningové tričká, fitness tričká pre mužov či futbalové tričká.

Prečo ich tak chválim? Za skutočne priaznivú ceny totiž kupujete tričká s inteligenciou. Majú pohodlný a dobre sediaci regular fit strih. Sú z materiálov odvádzajúcich vlhkosť od tela, ktoré sú súčasne rýchloschnúce. Elastický materiál neznižuje výkonnosť a dáva telu priestor pre pohyb. Tričká majú rôzne ochranné a bezpečnostné prvky. Takými sú napríklad krycí pás na švíky u krku proti odretiu pokožky, ale aj reflexné prvky na bežeckých tričkách, ktoré vás zviditeľnia aj keď si pôjdete zabehať po zotmení.