Úvod Zaujímavosti Ubytujte sa pri vodnej ploche a ani horúce počasie vám dovolenku nepokazí

Ubytujte sa pri vodnej ploche a ani horúce počasie vám dovolenku nepokazí

73
0
ZDIEĽAŤ
Ubytujte sa pri vodnej ploche

Keď je vonku zima, privoláme teplo. Keď je teplo, trčíme vnútri pri zapnutej klimatizácii. Kto by nám vyhovel? Vždy je lepšie sa na dovolenke poistiť. Ubytujte sa v lokalite, kde sa môžete aj vykúpať, aj spoznať turisticky atraktívne miesta.

Jazerá, priehrady a plesá. Duša cestovateľa zaplesá

Dovolenku si môžeme vyberať z viacerých hľadísk, no určite najrozumnejšie je v zimnom období snoriť po ubytovacích zariadeniach v blízkosti lyžiarskych stredísk a v letnom období zasa v blízkosti kúpalísk, vodných nádrží alebo jazier. V najteplejších letných dňoch, keď sa vám nebude chcieť behať po okolí, si môžete užiť relax ako pri mori a ani nemusíte cestovať príliš ďaleko. Vo väčšine ubytovacích zariadení mysleli aj na malé deti a svoje okolie vybavili detskými ihriskami či inými atrakciami. Mnohé už reagujú prívetivo i na domáce zvieratá.

Vyhľadajte si na stránkach Fiemso.com ubytovacie zariadenia v blízkosti vodných plôch, filtrujte všetko, čo je pre vás dôležité, a dohodnite si dovolenku priamo u poskytovateľa ubytovania, rýchlo a bez zbytočných poplatkov za rezerváciu dovolenky. Užite si výhľad na jazerá či plesá priamo z okna vašej hotelovej izby alebo chaty, vaša duša bude pišťať od radosti zakaždým, keď sa pozriete von.

Najkrajšie letné zážitky aj vďaka dobrému ubytovaniu

Našli ste si ubytovanie pri Liptovskej Mare? Nemusíte zotrvať len pri nej, hoci vás fascinuje svojou rozľahlosťou a čistotou. Nájdete tu pláže, kempy vhodné aj pre rodiny s deťmi. Vyskúšate si rybolov, vodné športy rôzneho druhu, aj tie adrenalínové. Bolo by však na škodu obrať sa o ďalšiu paletu zážitkov, ktoré ponúka lokalita Liptov. Je tu množstvo jaskýň, známych múzeí, ale aj pozoruhodných prírodných úkazov a krás, ktoré rok čo rok priťahujú turistov. Ak nemáte strach zo zvierat, navštívte napríklad kontaktnú zoo v Liptovskom Mikuláši, obľúbený aquapark s množstvom atrakcií pre malých aj veľkých.

Vodná nádrž Hrabovo v Ružomberku vám umožní kráčať po vode vo veľkej nafúknutej guli. Liptov vás očarí kaňonmi, vodopádmi a dolinami, naplánujte si preto výlet tak, aby ste počas svojej dovolenky stihli všetko zaujímavé. A potom si so spokojným úsmevom na tvári a s nohami namočenými v osviežujúcej vode môžete dopriať letný drink v ubytovacom zariadení, ktoré ste si našli vďaka Fiemso.com.