Úvod Financie a ekonomika Tvorba eshopov – vlastný eshop

Tvorba eshopov – vlastný eshop

1049
0
ZDIEĽAŤ

Chcete mať vlastný eshop? Hľadáte najvhodnejšie riešenie? Pozrite si moju ponuku. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti tvorba eshopov na mieru a v súčasnosti je to moja hlavná činnosť. Váš obchod bude obsahovať všetky základné vlastnosti a viem ho doplniť o nahrávanie tovaru od dodávateľa, prepojiť ho s účtovníckym programom, vytvoriť automatické procesy, prepojiť eshop s kuriérom alebo bankou a pod.

Mojou snahou je priaznivá cena. Zároveň ale prácu, ktorú odvediem chcem mať zaplatenú. Každú zmenu viem odkonzultovať a predbežne naceniť. Oblasť predaja cez Internet je dosť komplikovaná, no za ten čas sa v nej už celkom dobre vyznám.

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače. Eshop je po dokončení optimalizovaní pre vyhľadávače. Toto samozrejme nepostačuje, potrebujeme aby bol naplnený tovarom s kvalitným popisom. Tiež ho bude zrejme treba podporiť nejakou propagáciou, alebo linkbuildingom.

Najlepšie je ak mi zašlete adresy eshopov, ktoré sa Vám páčia s popisom, prečo sa Vám páčia a čo by mal vedieť robiť ten Váš vlastný eshop. Na základe toho pripravím testovaciu verziu, ktorú si viete pozrieť a otestovať. Postupným zasielaním a zapracovaním pripomienok vytvoríme eshop podľa Vašich predstáv. Tvorba eshopu môže trvať 3 týždňe ale aj viac. Veci môžme priebežne komunikovať telefonicky, v prípade potreby sa osobne stretnúť.

Úspešný eshop si vyžaduje veľa dobrých, veľa dobrých zrealizovaných myšlienok. musíte pochopiť ako zákazník uvažuje, musíte zistiť aká propagácia zaberá, musíte mať dostatok tovaru o ktorý je záujem a v neposlednom rade sa to musí všetko pretavovať do eshopu. všetko si to vyžaduje hlavne veľa práce, trpezlivosti, pokusov a omylov. Úspešný eshop nepostavíte za týždeň, ani za mesiac, pravdepodobne ani za rok.