Úvod Tlačové správy TopEnglish – modernejšie spôsoby výučby cudzích jazykov

TopEnglish – modernejšie spôsoby výučby cudzích jazykov

1615
0
ZDIEĽAŤ

Dnes už takmer pre každú pracovnú pozíciu vyžadujú zamestnávatelia znalosť minimálne jedného svetového jazyka, najčastejšie angličtiny. Zvažovali ste prácu v blízkom Rakúsku, no narazili ste na jazykovú bariéru, ktorú ste sa rozhodli prekonať? Pomôcť Vám môžu viaceré jazykové školy Bratislava (prípadne iné mestá). Máte dilemu, ktoré jazykové centrum si zvoliť? Je to už dávno, čo ste opustili školské lavice a neviete si celkom dobre predstaviť, ako sa do nich vrátite? Jazyková škola Bratislava TopEnglish ponúka moderné spôsoby výučby cudzích jazykov, ktorých výhodou je najmä rýchle tempo napredovania.

Cudzie jazyky pre všetkých

Odmietate jazykové kurzy Bratislava, Žilina či Košice, pretože sa hanbíte pracovať a predovšetkým komunikovať v skupine neznámych ľudí? Tohto strachu by ste sa mali zbaviť, pretože práve cez rozhovor sa človeku cudzí jazyk najlepšie fixuje. V TopEnglish využívajú metódu Speak Direct Method, pomocou ktorej si študent rýchlym tempom osvojí jazyk v hovorovej forme a ľahšie mu porozumie. Základom tejto metódy je opakované kladenie otázok a okamžitá reakcia študenta. Časté opakovanie vytvára určité reflexy a po čase schopnosť spontánne reagovať na kladené otázky. Zbavte sa zbytočného stresu, pretože v skupine si budete všetci rovní. Rovnaká úroveň i chuť učiť sa robia zo študentov partnerov. V ponuke TopEnglish je angličtina a nemčina pre začiatočníkov i pokročilých. Pokiaľ ale dávate za každých okolností prednosť individuálnym kurzom, TopEnglish Vám vyjde v ústrety aj v tomto smere.

Najnižšia cena, najlepšie výsledky

Ak si myslíte, že za kurz angličtiny Bratislava zaplatíte nemalé peniaze, TopEnglish Vám garantuje najnižšiu cenu a najvyššiu kvalitu. Dokonca, ak ste absolvovali kurz v inej jazykovej škole a neprinieslo Vám to požadované výsledky, v TopEnglisch získate jednorazovú zľavu vo výške 20 %. Za skvelú cenu sa tu naučíte cudzí jazyk 4-krát rýchlejšie. Vyučovať Vás budú najkvalitnejších lektori, z ktorých až 40 % pochádza z anglicky hovoriacej krajiny. TopEnglish organizuje pre svojich študentov bezplatné gramatické cvičenia a semináre. Ponúka však nielen kurz angličtiny, ale aj španielčiny a kurz nemčiny Bratislava. Všetky rozhovory a učivo sú zamerané prakticky. V TopEnglish Vám pomôžu s prípravou na pohovor, prezentáciou a napísaním CV v cudzom jazyku. Naučia Vás, čo na pohovoroch hovoriť a čo radšej vynechať. Na zdokonaľovanie slovnej zásoby slúži školská knižnica, kde si môžete ako študent zapožičať beletriu úplne zdarma.

Rozhodli ste sa urobiť krok vpred a naučiť sa cudzí jazyk rýchlo a jednoducho? Učte sa ho prirodzene ako ten materinský. Prvým krokom môže byť aj prihláška do jazykovej školy TopEnglish, ktorú si zamilujete.

Foto: © [bertys30] / Dollar Photo Club