Úvod Tlačové správy Chudnutie je v trende najmä pred letom

Chudnutie je v trende najmä pred letom

1487
0
ZDIEĽAŤ

Vysoké teploty, ľahké oblečenie a nutnosť opaľovania sa len v plavkách, či návšteva kúpaliska aj letná dovolenka. Toto všetko nás núti, zamyslieť sa aj nad vlastnou postavou. Ak sa nechcete počas celých prázdnin len schovávať pred okolím, iste si dobre premyslíte v čom vykročíte na ulicu.

Snaha schudnúť je tak všadeprítomná, a to často už od Vianoc. Predsavzatia sú veľkolepé, no naša následná lenivosť nám nedovolí pristupovať tak ľahko aj k činom. Neustále nájdeme množstvo výhovoriek, prečo sa vyhnúť cvičeniu, či prečo si dopriať výdatnejší obed, alebo večeru. Toto sa prekonáva veľmi ťažko, najmä ak Vám chýba odhodlanie, no netreba sa teraz čudovať, že pri pohľade na seba v plavkách sa tlačia slzy do očí.

Každý sme iný a nemôžeme byť všetci len štíhli a krásni, no iste sa aj Vaše predstavy nie vždy spájajú s realitou v zrkadle. Drobné zmeny by sme preto mali postupne zavádzať už nejaký ten týždeň, no aj na poslednú chvíľu sa s tým dá niečo urobiť, no vyžiada si to oveľa viac odriekania, sĺz aj sebazaprenia, akoby ste všetko riešili postupne od zimy.

Diéta väčšine z nás nepomôže, samozrejme, treba jesť zdravo a zmenšiť jednotlivé porcie, no celkom bez jedla, či úplne jednotvárna strava by mohla spôsobiť skôr opak. Cvičiť však môžete aj doma, nepotrebujete permanentku do fitnescentra, no chce to odhodlanie a pevnú vôľu. Pomôcť Vám však môžu aj tu fitness stroje, ktoré rozhýbu každý sval Vášho tela.

Len tak docielite želaný efekt a konečne budete krásna nielen v plavkách. Aj vo vysnívaných letných šatách bude Vaša postava dokonalá.

 

 

Photo by marcolm / freedigitalphotos.net