Úvod Nakupovanie a Móda Štýlová a nadčasová kožená kabelka v novom prevedení

Štýlová a nadčasová kožená kabelka v novom prevedení

1717
0
ZDIEĽAŤ

Súčasná móda je plná kontrastov. Na jednej strane prichádzajú takmer dennodenne nové trendy, na strane druhej sa však čoraz častejšie a hlasnejšie hlásime aj k minulosti a tradíciám. Klasika, to je to, čo sa ráta, pravú kožu nevynímajúc, a tak sú aj tradičné, rokmi overené kožené kabelky stálou súčasťou našich šatníkov.

Prečo ich tak milujeme a za nič si ich nedáme?

Variabilná a univerzálna kožená kabelka

Je jedno, či uprednostníte malú, listovú kabelku, maxi kabely alebo ste skôr na trendy crossbody kabelky, platí len jedna jediná podmienka: Nech sú v koži.

Kožená kabelka je totiž jedinečná a vždy moderná. Aj preto, že koža je skrátka koža, nestarne, nevychádza z módy, pristane nám všetkým. A v prípade dobrej starostlivosti o ňu nám skutočne vydrží roky rokúce. No hoci sú kožené kabelky vo všeobecnosti populárne a nadčasové, predsa len aj tu zavial staronový vietor a priniesol kabelku v koži v trochu inom prevedení.

Nech žijú strapce na kabelkách!

Kožená kabelka so strapcami. Vtrhla doslova ako víchor na tie najvychytenejšie prehliadkové móla, do obchodov aj do našich skríň. Lebo mať štýlovú a sexy strapcovú kabelku, naviac v koženom prevedení, je skrátka nutnosťou aktuálnej sezóny.

Možno si poviete, veď strapce, aj na kabelkách, tu už predsa boli! Áno, je to tak, strapcové kabely sa vracajú, a to vo veľkom štýle. Tie dnešné vychádzajú predovšetkým z boho štýlu, ale nielen z neho.

Nielen Vy, ktoré máte chuť na vlastnej koži zacítiť závan uvoľnenej hippie éry, bez koženej kabelky so strapcami rôznych veľkostí či tvarov to nepôjde. A keďže tento trendy kúsok doladíte k mnohým iným štýlom, stačí už len vybrať si tú správnu pre seba a mať ju čo najskôr doma. Či už sa vyberiete po obchodoch alebo sa vám viac pozdáva pohodlná kúpa kabelky online, radíme: Neváhajte pridlho a majte svoju strapcovú kabelku v koži čím skôr!