Úvod Tlačové správy Spoľahlivý predaj nehnuteľností cez realitnú kanceláriu

Spoľahlivý predaj nehnuteľností cez realitnú kanceláriu

837
0
ZDIEĽAŤ

Dnes je naozaj ťažké niekomu veriť, nehovoriac o výbere vhodného realitného partnera. Odrádzajú Vás negatívne skúseností priateľov či rôzne iné klebety? S MAXA reality s.r.o. sa predaja nehnuteľností nemusíte v žiadnom prípade obávať. Predaj bytu, domu alebo predaj pozemku nebol nikdy tak jednoduchý a hlavne výhodný ako práve tu. Ak stále neveríte, nechajte sa presvedčiť, že maxareality.sk je tým najspoľahlivejším partnerom pre Vaše nehnuteľnosti.

Istota, inzercia, servis

To je tá správna trojica, ktorá dominuje v MAXA reality. Nemusíte sa zdržiavať amatérskym prístupom, ba ani vypisovaním zmlúv, na ktoré popri všetkých povinnostiach iste nemáte čas. S maxareality.sk získavate navyše právnu istotu. Dokáže za Vás pripraviť kúpno-predajné, nájomné, darovacie zmluvy, znalecké posudky a pomôže Vám aj pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Celý právny servis ponúka bezplatne. Okrem istoty v právnych veciach máte záruku kvalitnej inzercie. Vaša nehnuteľnosť bude mať svoje reklamné miesto a maxareality.sk sa tiež postará, aby bola nepriehľadnuteľná a pre všetkých kupcov nadmieru príťažlivá. Zaručí tak expresný predaj nehnuteľnosti. Jedine na maxareality.sk sa stretnete s bohatou inzerciou, ktorá zabezpečí dynamické a kvalitné prostredie pre predávajúcich aj kupujúcich. Maxareality.sk vie naplno realizovať všetky tieto body a po skúsenosti s ňou budete vedieť, že Vaše reality dokonale patria jedine k maxareality.sk.

Prezentujte zadarmo!

Žijete z predaja nehnuteľností? Chcete, aby boli prezentované lákavo, kvalitne a zadarmo? Aj v tom Vám maxareality.sk pomôže. Zviditeľní Vašu nehnuteľnosť a ukáže ju širokej verejnosti. A to opäť grátis, pretože jej záleží na tom, aby ste boli spokojný. Maxareality.sk je zodpovedným a spoľahlivým partnerom, ktorý má za sebou roky praxe a zástup spokojných klientov. Dokazuje to aj odbornými a spôsobilými maklérmi, ktorí sa v tejto oblasti neustále vzdelávajú a zlepšujú na rôznych školeniach, seminároch, ale aj prostredníctvom potrieb svojich zákazníkov. Nejde o žiadnych amatérov, ale skutočných profesionálov, ktorým záleží na Vašej spokojnosti. Aj vďaka týmto pozitívam sa nemusíte báť predaja nehnuteľností prostredníctvom realitnej kancelárie. Maxareality.sk robí realitným kanceláriam dobré meno. Celý proces je jednoduchý, rýchly a bezpečný. Povedzte “áno” spoľahlivému partnerovi. Aj realitné kancelárie vedia byť ústretové, diskrétne a seriózne. Stačí vedieť, o koho sa oprieť.

Foto: freedigitalphotos.net