Úvod Dom, byt a záhrada Skrine patria medzi ten nábytok, ktorý skutočne určuje štýl a pôvabnosť celej...

Skrine patria medzi ten nábytok, ktorý skutočne určuje štýl a pôvabnosť celej vašej domácnosti. 

118
0
ZDIEĽAŤ
Skrine patria medzi ten nábytok, ktorý skutočne určuje štýl a pôvabnosť celej vašej domácnosti. 

Okrem ich estetického zladenia s ostatkom vašej domácnosti však slúžia aj predovšetkým ako úložný priestor na uskladnenie rôznych predmetov ako sú riady, zberateľské predmety no a hlavne oblečenie, odevy, šaty a topánky.

Vyberte si správne

Správny výber skrine je veľmi dôležitý, hlavne ak sa spoliehate, že tento všestranný a univerzálny nábytok vám poslúži mnoho rokov od toho, čo si ho kúpite do vašej domácnosti.

Je veľmi dôležité poznamenať, že drevené skrine a všeobecne aj drevený nábytok vyžaduje pravideľnú starostlivosť, obzvlášť ak ho chceme mať pekný a čistý, tak aby správne reprezentoval bohatý a estetický príjemný a vyladený charakter našej domácnosti.

Naše drevené skrine sú starostlivo vyrábané z tých najkvalitnejších drevených materiálov, ktoré boli eticky vyťažené obhospodarovaním lesov, čiže ich produkcia nezaťažuje ekosystém ani neprispeva k vylesňovaniu a ich výroba nám umožňuje zabraňovať negatívnemu vplyvu na životné prostredie.

Sme veľmi radi, že vám môžeme priniesť ekologicky vyrábané skrine z toho najkvalitnejšieho dreveného materiálu, ktoré sú užitočným, univerzálnym a estetickým doplnkom do vašej domácnosti.

Dokonalý vzhľad a výborná kvalita

Všetky naše drevené skrine sú pokryté náterom, ktorý zabraňuje poškodeniu dreva, či už od škodcov, plesní alebo dokonca aj od Ultrafialového žiarenia, pochádzajúceho zo slnečných lúčov.

Tento náter dokonca robí naše skrine omnoho odolnejšími aj voči vode a vlhkosti a tým pádom predchádzame štrukturálnym poškodeniam ako sú napríklad pukliny, praskliny, či tvorba vzduchových bublín alebo riedenie hustoty dreveného materiálu, ktoré je spôsobené práve zvýšenou vlhkosťou vzduchu v miestnosti.

Prečo práve naše skrine?

Sme odborníci na spracovanie dreva a naše skrine sú veľmi kvalitne vyrobené z poctivo vyťažených materiálov. Sú mimoriadne odolné, praktické a zároveň esteticky veľmi príťažlivé – sú zdobené jemnými vzormi, ktoré dodávajú skriniam jedinečný charakter a vzhľad pôsobí veľmi elegantne, či už vo vašej spálni, obývačke alebo kdekoľvek inde vo vašej domácnosti.

Drevené skrine z masívneho dreva sú nielen zárukou dlhotrvajúcej kvality alebo odolnosti ale aj zárukou toho, že nie sú závadné a zdraviu škodlivé, ba dokonca sú zdravou alternatívou voči iným materiálom.

Drevo má totiž antistatické vlastnosti, čo znamená, že priťahuje minimálne množstvo prachu, takže drevený nábytok je dokonalým riešením pre alergikov.

Viac informácií a všetky naše skrine nájdete na stránke https://drevenakrajina.sk/