Úvod Tlačové správy Skrášlite svoje prostredie doma aj v práci

Skrášlite svoje prostredie doma aj v práci

987
0
ZDIEĽAŤ

Možno ste sa nikdy nezamýšľali nad tým, aký vplyv má naše prostredie na našu náladu, či koncentráciu. Ak ste sa však ocitli aj v nie práve príjemnom prostredí, určite ste tieto účinky pocítili aj na vlastnej koži.

Nielen farba stien, či vybavenie a rozloženie nábytku je dôležité. Na to treba dbať nielen doma. Svoje domovy si zariaďujeme podľa seba, no v práci sa musíme uskromniť s tým, čo nám poskytne zamestnávateľ. Kancelárie však vo väčšine prípadov bývajú zariadené neutrálne a ani tmavé steny tu zväčša nenájdeme. Aj takto sa Vás totiž zamestnávateľ snaží motivovať k lepším pracovným výkonom.

V kancelárií však nestačí len písací stôl, počítač a tlačiareň. Toto až sterilne pôsobiace prostredie si vyžaduje trochu oživenia. Nebojte sa vlastných zásahov, ktoré Vám čas v práci spríjemnia. Zásadnejšie zmeny zamestnávateľ zrejme nedovolí, no aj maličkosti Vám môžu postačovať. Samozrejmosťou aj u Vás by mali byť napríklad obrazy. Tie oživia fádne steny a aj Vy sa hneď budete cítiť plný energie. Tie správe vyberiete na umenisveta.cz.

Takéto skrášlenie si môžete dopriať aj doma, aj tu je pre relax dôležité prostredie. Zabudnite tak na tmavé steny, či krikľavé farby. Detailom tiež venujte potrebnú pozornosť. Nemali by predovšetkým prekážať, či dokonca komplikovať upratovanie. S určitosťou však aj do Vašej domácnosti patria rodinné fotografie. Pre ich vytlačenie je teda dobré, ak máte doma kvalitnú tlačiareň. Netreba však zabúdať ani na tonery do Vašej Minolty, tie kúpite aj online.

FOTO: umenisveta.cz