Úvod Dom, byt a záhrada ROZKLADACIA ALEBO NEROZKLADACIA SEDAČKA?

ROZKLADACIA ALEBO NEROZKLADACIA SEDAČKA?

672
0
ZDIEĽAŤ
ROZKLADACIA ALEBO NEROZKLADACIA SEDAČKA?

Prezradíme vám, v čom spočívajú výhody oboch tipov sedacích súprav, čo ich charakterizuje a ako môžete ich ponuku prispôsobiť vašim požiadavkám. Nič vám tak nebráni v tom, aby ste celej rodine dožičili praktický, ako aj komfortný vianočný darček vo forme novej sedačky. 

Sedačka podľa vašich predstáv

Rozkladacie sedacie súpravy oceníte predovšetkým v prípade, že popri sedení máte záujem využívať sedačku z času na čas aj ako lôžko respektíve prístelku, či už pre vaše potreby alebo pre príbuzných a priateľov, ktorí vás prídu navštíviť. Lôžko navyše nemusí byť na škodu obzvlášť počas blížiacich sa sviatkov a rozloženie sedačiek možno vykonať jednoducho, rýchlo a efektívne. Skúsený slovenský výrobca sedačiek, Sedačky Beta vám ponúka rohové, ako aj nerohové rozkladacie sedačky či rozťahovacie súpravy v tvare písmena U. Môžete si zvoliť poťahový materiál podľa vlastnej preferencie a v prípade záujmu doplniť sedačku o kreslo alebo užitočnú taburetku. Jednotlivé sedačky sa vyznačujú moderným dizajnom, výhodným úložným priestorom a kvalitným spracovaním.

Obľube sa medzi zákazníkmi tešia aj nerozkladacie sedačky, spomedzi ktorých si môžete vybrať taký model, ktorý sa čo najviac hodí do vašej obývačky bez ohľadu na jej rozmery. Podobné sedacie súpravy sú plne funkčné a dostupné v trojdielnych, dvojdielnych alebo jednodielnych zostavách, ako aj v tvare pripomínajúcom písmeno U či vo forme rohovej sedačky. Spoločnosť SedačkyBeta vám tak ponúka atraktívne sedacie súpravy na mieru, pri ktorých máte na výber rozličné poťahové materiály, povrchové úpravy a u niektorých modelov si môžete zvoliť tiež nohy týchto súprav. Vďaka tomu je možné zaručiť spokojnosť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Inšpirujte sa pri voľbe vašej budúcej sedačky

Ak vás téma sedačiek na mieru zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac informácií, neváhajte nakuknúť na portál výrobcu sedačiek, ktorého blog o pohodlnom bývaní je plný praktických tipov a tiež aktuálnych noviniek a trendov zo sveta sedacích súprav. Dozviete sa tak napríklad, akú starostlivosť si vyžadujú kožené sedačky, čo treba pri voľbe vhodnej sedacej súpravy vziať do úvahy a tiež podľa akých kritérií si možno vybrať sedačku, na ktorej sa budete vy aj vaši hostia cítiť pohodlne a ktorá zároveň dodá vašej obývačke štýl.