Úvod Tlačové správy RIBANA trade – plastové a hliníkové okná, vchodové dvere, žalúzie

RIBANA trade – plastové a hliníkové okná, vchodové dvere, žalúzie

1017
0
ZDIEĽAŤ

Plánujete výmenu okien, chcete zatraktívniť vchod novými dverami alebo vyberáte moderné žalúzie? Iste viete, čo potrebujete a čo sa Vám páči. My Vám však dnes chcem ponúknuť alternatívu, kde to zohnať alebo prečo si zvoliť práve našu firmu RIBANA trade. U nás nájdete všetko od doplnkov ako sú žalúzie a markízy až po plastové okná. Bratislava a jej okolie sú naším rajónom, no v prípade záujmu sa vieme dohodnúť i na návšteve inej lokality.  

Optimálny pomer medzi cenou a úžitkovou hodnotou

Naša spoločnosť je na trhu 16 rokov a za ten čas prešla významným vývojom. Spočiatku sme ponúkali svojim klientom iba plastové okná a dvere, dnes u nás môžete objednávať tieto produkty aj z hliníka. Okrem toho sa na nás môžete obrátiť tiež s konštrukciou a dodávkou zimných záhrad. K dispozícií máme širokú škálu zatieňovacej a protihmyzovej techniky, vonkajšie i vnútorné parapety a všetky naše výrobky odrážajú kvalitu, dlhú životnosť a perfektný dizajn. Pracujeme v súlade s potrebami stavebníka a garantujeme harmonický pomer medzi cenou a úžitkovou hodnotou.

Flexibilita a komplexnosť

Či už ste si vybrali plastové okná kvôli ich skvelej tepelnej a hlukovej izolácií, minimálnej náročnosti na údržbu a dlhej životnosti, alebo hliníkové kvôli vyššej bezpečnosti, pevnosti a elegancii, naša firma Vám ponúka komplexné riešenia. Všetci naši dodávatelia sú overení, a teda ponúkame iba kvalitný tovar, ktorý je zároveň ekonomicky výhodný. Sme flexibilní, čo sa odráža napríklad v tom, že montáž plastových okien (ale i iných produktov) prebehne nanajvýš expresne. Odborná znalosť našich zamestnancov je neodškriepiteľným plusom, kvalitný servis a ekológia zase prioritou. U nás sa môžete spoľahnúť na bezplatné poradenstvo a dobre mienené rady, aby ste sa ľahšie zorientovali na trhu.  

Čo ste o plastových oknách možno nevedeli

Pri plastových oknách sa využíva stavebnicový systém, kde je nutné vyrobiť profil jednou firmou a okno druhou. Kvalitu a životnosť neovplyvňuje iba samotný profil. Sú to technológie, sklá, kovania a tiež konečná montáž. Zateplený panelový byt na dvanástom poschodí vyžaduje iné okná ako štandardný rodinný dom. Záleží to od tlaku vetra a podobne. Aj zasklenie musí byť prispôsobené špecifickým podmienkam. Dobrý výrobca toto vie a ponúkne Vám akurátne plastové okná. Cenník si môžete dať zostaviť samostatne napríklad na garáž, pivnice a podobne. Pokiaľ zateplíte dom alebo panelák, môže sa stať, že aj nové okná sa Vám začnú rosiť. Je to z toho dôvodu, pretože zasklenie v týchto prípadoch už nepostačuje zatepleniu obvodovej steny. Lenže okná iste nekupujete na pár rokov. Naša firma Vám ponúkne možnosti, ako si vybrať sortiment, ktorý bude spĺňať podmienky aktuálne aj za 15 či 20 rokov. My reálne uprednostňujeme trojsklo, aj keď môžu niektorí stavebníci protestovať. Za svojím si však stojíme a vieme, čo robíme. Naši klienti sú ale zväčša veľmi rozvážni a dajú si vysvetliť fakty, vďaka ktorým si uvedomia dlhodobosť a nadčasovosť svojej investície.

Veríme, že RIBANA trade sa stane pre Vás známkou výborne odvedenej práce a kvalitných produktov. Neváhajte nás kontaktovať a porozprávame sa o Vašej požiadavke.

Foto: ribanatrade.sk