Úvod Tlačové správy Epox – epoxidové a liate podlahy

Epox – epoxidové a liate podlahy

1576
0
ZDIEĽAŤ

Renovujete alebo staviate? Vlastníte väčšiu spoločnosť? Potom sa Vám možno hodí liata podlaha a partner, ktorý sa zameriava práve na liate epoxidové podlahy. Naša spoločnosť EPOX s.r.o. je na trhu už takmer 25 rokov a od svojho počiatku sa špecializuje práve na túto oblasť. Obrátiť sa na nás môžete i v prípade, že hľadáte niekoho na realizáciu liatych antistatických podláh a samonivelačných vyrovnávacích podláh. Samozrejmosťou je u nás bezprašný náter. Nerobí nám problém žiaden povrch, našou prednosťou je nadštandardná flexibilnosť a prvoradým cieľom Vaša spokojnosť.

Patentované a certifikované materiály

Garantujeme Vám, že pri svojej práci využívame iba osvedčené materiály renovovaných výrobcov, a to vo všetkých oblastiach priemyslu (potravinárstvo, farmácia…), ale aj v občianskej a bytovej výstavbe. Naši pracovníci sú na slovo vzatí odborníci, ktorí vedia nájsť riešenie i pre tie najodvážnejšie požiadavky a špecifické potreby, ktoré so sebou prinášajú liate podlahy. Cena je okrem toho veľmi výhodná a prispôsobíme ju individuálnym potrebám. Bezplatne ponúkame napríklad obhliadku staveniska, poskytujeme konzultácie, premeriame podklad, navrhneme realizáciu (ktorú aj písomne spracujeme) a ponúkame Vám tiež projektové poradenstvo. Prečo to robíme grátis? Pretože pre nás sú zákazníci nielen súčasťou obchodu, ale sú to v prvom rade ľudia, ktorí vkladajú do našich rúk svoju dôveru. Epoxidové podlahy sa osvedčili a naši klienti sú s nimi spokojní najmä preto, lebo sú ľahké na údržbu a zároveň dominujú univerzálnosťou, čo v praxi znamená, že sa hodia do rôznych priestorov.

epoxidova podlaha

Ďalšie výhody liatej podlahy

Sklad, výrobná hala, garáž, dielňa, nemocnica, škola, no i kuchyňa, nákupné centrum a administratívna budova. Všade tam, kde uznáte za vhodné, Vám pripravíme kvalitnú epoxidovú podlahu. Nezáleží na tom, či ide o novostavbu alebo rekonštruovaný objekt, ale ani na tom, či je podkladom starý alebo nový betón. Samonivelačné schopnosti, skvelé mechanické a chemické vlastnosti, pestrá paleta odtieňov, a teda aj individuálny dizajn. Toto sú liate podlahy. Cenník získate ihneď ako nás skontaktujete a dohodneme podmienky, alebo môžete vyplniť dopytový formulár v kategórií „cenová ponuka“ na našej stránke. Na požiadanie vieme previesť na podlahe aj rôzne úpravy (protišmyk, mierny protišmyk, hladký povrch). Hrúbka je 3 mm a bez problémov ju umiestnime aj na podlahové kúrenie. Výhod je neúrekom, no za všetky môžeme spomenúť i fakt, že nehrozí riziko nasiaknutia vlhkosťou, je hygienicky i zdravotne bezchybná, neobsahuje rozpúšťadlá a zaručuje bezprašný povrchu. V našom sortimente nájdete aj antistatické a elektricky vodivé liate podlahy vhodné do laboratórií, operačných sál, elektrotechnického priemyslu, výpočtových stredísk a do skladísk trhavín. Podlaha je už 24 hodín po aplikácií pripravená spĺňať svoj účel. Vďaka nezameniteľným vlastnostiam má dlhú životnosť.

Nech sa páči, budeme sa tešiť na Vaše objednávky.

Foto: epox.sk