Úvod Tlačové správy Prečo využívajú ponuku autopožičovne aj profesionáli?

Prečo využívajú ponuku autopožičovne aj profesionáli?

1052
0
ZDIEĽAŤ

Prepravou drobného tovaru sa zaoberáme už štrnásť rokov. Naša spoločnosť má k dispozícii malý vozový park. Väčšina vrcholových zamestnancov môže svoje služobné auto využívať aj na súkromné účely. V našom biznise je ale nevyhnutné zvážiť aj výpomoc serióznej autopožičovne. V prípade, že sa niektoré z našich vozidiel pokazí a zamestnanec bude potrebovať rýchlo niečo vybaviť alebo prepraviť, no v danej chvíli nebude žiadne iné auto voľné, musí tu byť niekto, kto nám dokáže ihneď vyjsť v ústrety. Všetky naše automobily sú plne vyťažené a nemôžeme si dovoliť riskovať nečakanú odstávku. V konečnom dôsledku sa pre nás javí výhodnejšie si občas auto požičať, ako kupovať nové. Začali sme preto zodpovedne vyberať partnera, ktorý všetky ostatné ponuky takpovediac prevalcuje.

Hľadáme istotu

Náš výber sme zúžili na spoločnosti, ktoré sú na trhu už niekoľko rokov a majú za sebou rad spokojných klientov. Snáď netreba zdôrazňovať, že si chceme mať z čoho vyberať, a teda ponuka vozidiel musí byť bohatá a atraktívna. Špeciálne sme tiež požadovali, aby vek vozidiel nepresiahol jeden rok a maximálny nájazd bol okolo 30.000 km. Nadštandardná výbava bola tiež jedným z kritérií. Samozrejmosťou by mala byť možnosť obrátiť sa na asistenčnú linku 24 hodín denne a každé auto musí byť komplet pre nefajčiarov, pretože fajčenie v služobných autách netolerujeme a považujeme ho za hrubé porušenie pracovnej disciplíny. V celku by sme to mohli zhrnúť tak, že hľadáme istotu. Čo náš partner predkladá a sľubuje, vie aj skutočne dodržať.

Bezpečne a pohodlne

Kedysi sme naším zamestnancom nezakazovali, aby fajčili v služobných autách. Bohužiaľ, stala sa nám jedna nepríjemnosť. Náš pracovník si počas služobnej cesty zdriemol v aute na odpočívadle. Kým zaspal, zapálil si cigaretu a ohor hodil do bočného odpadkového priestoru v aute. Nedopálil však cigaretu správne, a tak sa zobudil na zápach horiaceho plastu. Našťastie, nestalo sa nič vážnejšie, ako mierne prepálená vnútorná časť dverí vozidla. Od tejto udalosti sme však už nechceli riskovať, a preto kladieme zvýšený dôraz na bezpečnosť. A len takéto autá budeme tiež do budúcnosti požičiavať pre našu spoločnosť. Okrem tohto aspektu musia byť vozidlá pravidelne kontrolované, udržiavané a komfortné.

100% pre Avis

Po zvážení všetkých pre a proti sme sa s firemným partnerom rozhodli pre spoločnosť AVIS. Dominovala u nás na 100% ako schopná spoločnosť, ktorá vysoko prevyšuje ostatné ponuky. Spĺňa všetky naše požiadavky a využíva ju až 30% najprosperujúcejších spoločností v našej republike. Pobočky spoločnosti sa rozrástli o nové mestá a vozidlo sa dá rezervovať aj cez telefón alebo internet. Prenájom úžitkových vozidiel tiež šetrí naše investície a zvyšuje produktivitu firmy. Naša administratíva je odľahčená a formality vybavíme expresnou formou. Navyše, máme tu zaistený najvýhodnejší spôsob obchodovania, ktorý nám garantuje fair podmienky a stabilné ceny, čo si ako podnikatelia veľmi ceníme. Prestíže ocenenie Superbrand – známka kvality, ktorú si AVIS vyslúžil aj v tomto roku, iba znásobuje náš dobrý pocit z kvalitného výberu.   

Foto: avis.sk