Úvod Zaujímavosti Pre koho sú určené elektrické kolobežky

Pre koho sú určené elektrické kolobežky

106
0
ZDIEĽAŤ
Pre koho sú určené elektrické kolobežky

Poškuľujete po elektrickej kolobežke, ale obávate sa či je to vhodný dopravný prostriedok pre vaše potreby? S elektrickými kolobežkami sa posledné roky roztrhlo vrece. Niekto považuje kolobežku len za vec trendovú a iný si bez nej nevie predstaviť každodenné fungovanie. Kolobežka s motorom je prostriedkom prepravy využiteľným po celý rok. A využijú ju naozaj všetci.

Elektrická kolobežka nie je len pre mladých

Je na škodu, že staršie ročníky si na kúpu elektro kolobežky netrúfajú. Myslia si, že by ju nevedeli ovládať alebo by vyzerali smiešne. Tento postoj je veľmi chybný. Ovládanie kolobežky je jednoduché, a ak dokážete jazdiť na bicykli, na kolobežke sa naučíte jazdiť za pár minút.

Celé ovládanie je sústredené do riadidiel. Pomocou tlačidiel regulujete rýchlosť a na riadidlách sú tiež brzdy. Prakticky nenájdete ideálnejší dopravný prostriedok do mesta. Po príchode do práce kolobežku zložíte a môžete ju nechať na recepcii alebo si ju postaviť vedľa pracovného stola. Nemusíte hľadať parkovacie miesto, nemusíte stáť v kolónach, ušetríte na benzíne a lístkoch na autobus. Kto si kolobežku zamiluje?

  • Ten, kto sa potrebuje rýchlo a bezpečne premiestňovať po meste.
  • Ten, kto chce ušetriť a rád sa pohybuje po čerstvom vzduchu.
  • Ten, kto túži vo voľnom čase jazdiť o niečo rýchlejšie.

Dobrý dojazd a primeraná rýchlosť

Okrem jednoduchého ovládania je kolobežka super v tom, že má vcelku fajn dojazd. V priemere na jedno nabitie prejdete 20 – 40 km. A to je slušná vzdialenosť postačujú na jazdu aj vo veľkom meste. Samozrejme, že dojazd závisí do toho, koľko do kolobežky investujete. Obstojne je na tom elektrická kolobežka aj s rýchlosťou. Vytiahne to až do 25 km/h. Rannú kávičku v práci budete stíhať bez problémov. Ak potrebujete rýchlu a výkonnú elektrickú kolobežku, kúpte takú, ktorá má výkon nad 350 W. Takáto kolobežka nezaváha ani pri výjazde do kopca.

Elektrické kolobežky do terénu

Elektrické kolobežky je vidieť hlavne v mestách, ale existujú modely, ktoré majú potešujúce vlastnosti aj počas jazdy v teréne. Očakávajte perfektný výkon, no vysokú cenu. Kolobežky do terénu sú dobre odpružené a vďaka gumovým kolesám jazdia po skalách rovnako ako po asfalte. Priemer gumových kolies je nad 10 palcov. Udivujúci je dojazd. Terénne kolobežky na jedno nabitie prejdú až 100 km. Mestské, skladacie alebo veľmi výkonné kolobežky vám odporúčame kúpiť v internetovom obchode inSPORTline. Prečo? Pretože inSPORTline je zárukou veľkého výberu a dobrých cien.