Úvod Automagazín Potrebujete nové PZP? Takto môžete ušetriť!

Potrebujete nové PZP? Takto môžete ušetriť!

1121
0
ZDIEĽAŤ

Povinnosti uzatvoriť PZP pre vaše auto sa nevyhnete. Bez platného poistenia riskujete nielen vysokú pokutu, ale v prípade nehody by ste celú škodu museli uhradiť sami. Poistenie teda mať musíte, no zorientovať sa vo všetkých ponukách poisťovní nie je jednoduché. Našťastie, na zdĺhavé prepočítavanie všetkých ponúk poisťovní môžete zabudnúť. Spoľahnite sa na online porovnanie cien, vďaka ktorému aj ušetríte.

Prečo sa online PZP oplatí?

Pri uzatváraní PZP chce každý klient nájsť tú najvýhodnejšiu ponuku, ktorá najviac zodpovedá jeho požiadavkám. Vtedy si mnohí klienti urobia vlastný prieskum v každej poisťovni a sami si dostupné ponuky prerátajú. Takýto prístup je však časovo náročný a v dnešnej uponáhľanej dobe chceme šetriť nielen peniaze, ale aj čas. Preto je pre všetkých, ktorí chcú nájsť tú najlepšiu ponuku a zároveň ušetriť, najlepšou voľbou online porovnanie cien PZP.

Šikovná online kalkulačka pre výpočet poistenia vám po zadaní potrebných údajov za pár sekúnd vygeneruje všetky dostupné ponuky pre vaše vozidlo. Hľadáte tú najlacnejšiu ponuku alebo najvýhodnejšiu kombináciu jednotlivých pripoistení? Z dostupných ponúk si určite vyberiete. Následne môžete vaše poistenie aj online uzatvoriť a po uhradení poistného sa vaše poistenie stáva platným. Všetky potrebné dokumenty vám prídu na e-mail a vy môžete jazdiť s vedomím, že ste pripravený aj na nepríjemné situácie.

Výhodná ponuka pre každú značku vozidiel

Vďaka online porovnaniu cien nájdete najvýhodnejšie PZP pre auto každej značky. V prehľade tých  najpoužívanejších sa môžete presvedčiť, že vždy sa dá ušetriť. Či už vlastníte luxusné, rodinné alebo nákladné auto, povinné zmluvné poistenie preplatiť nemusíte. Najvýhodnejšiu ponuku nájdete

a uzatvoríte rýchlejšie, než si myslíte, pretože porovnanie poistenia sa oplatí v prípade každej továrenskej značky.

 

Zdroj obrázka: pexels.com