Úvod Uncategorized Najlepšia investícia pre farmára? UTV štvorkolka

Najlepšia investícia pre farmára? UTV štvorkolka

154
0
ZDIEĽAŤ
Najlepšia investícia pre farmára? UTV štvorkolka

Zvažujete práve nákup nových strojov na farmu? Skúste sa zamerať na UTV, čiže nákladnú štvorkolku. Na farme nahradí niekoľko strojov a práca s ňou vás bude baviť. Každý muž si jazdu na štvorkolke maximálne užíva. Štvorkolka je právom považovaná za najlepší stroj na prácu i na zábavu.

Vozidlo do každého terénu

Štvorkolka patrí medzi terénne vozidlá a zaručene sa s ňou dostanete cez každý terén. Znamená to, že ak je vaša farma situovaná na kopcoch alebo musíte prechádzať na pole cez kamene, piesok, štrk a potok, pracovná a športová štvorkolka zdolá všetky prekážky. Kúpiť štvorkolku je dobrým ťahom pre každého, kto sa potrebuje na pracovné vozidlo spoľahnúť za každých okolností.

Zabudnite na traktory alebo SUV. Ani jeden z uvedených vozidiel nedokáže to, čo štvorkolka. Vyberte si model side by side s vyklápacou korbou a dokážete na farme urobiť aj nemožné. V závislosti od modelu a značky štvorkolky majú tieto stroje ťažnú silu v niektorých prípadoch viac ako 1000 kg. Na korbe dokážete odviesť stovky kilogramov. Stroj odvezie vás i spolujazdca, po pridaní stredného sedadla sa pohodlne odvezú až traja. Takéto možnosti ponúkajú napríklad štvorkolky Can-Am.

Ideálny spoločník na poľovačky

Okrem prác na farme sú štvorkolky s korbou ideálne na poľovačky. Odvezú všetku potrebnú výbavu na poľovačku a úlovky po love. Cez les môžu prejsť po rôznom teréne. Problém im nerobia ani popadané vetvy a rozmočené lesné cesty. Najväčšia zábava začína, keď so štvorkolkou prechádzate cez potok. Bahenný kúpeľ stojí za to a ide o top zážitok každého nadšenca off road jazdy.

Nie je otázka, čo štvorkolka zvládne

Absolútne sa nemusíte obávať, že by štvorkolka nezvládla to, čo traktor. Neexistujú práce, ktoré so štvorkolkou na poli nezvládnete. Štvorkolka sa dokáže dostať do úzkeho priestoru a výborne sa s ňou manévruje v naozaj ťažkom teréne. So štvorkolkou sa môžete vybrať na pastvinu a opraviť ohrady, nakŕmiť zver v stajniach, pokosiť trávu, postriekať plodiny proti škodcom a vyčistiť prístupové cesty k farme.

Rozhodnutie či kúpiť štvorkolku necháme na vás. Odporučiť vám môžeme konfigurátor, pomocou ktorého nájdete štvorkolku najviac vyhovujúcu vašim požiadavkám. Kliknite na tento odkaz https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html a budete o krôčik bližšie k najlepšiemu rozhodnutiu vo vašom živote.