Úvod Tlačové správy Letná sezóna sa definitívne skončila

Letná sezóna sa definitívne skončila

1094
0
ZDIEĽAŤ

Keďže toto leto nás množstvom pekných a najmä teplých slnečných dní nepotešilo, väčšina z nás musela za letom cestovať do niektorej z južných destinácií. Možnosť načerpať nové sily na pláži ste tak mali aj Vy, no ak ste to nestihli, zostávajú Vám na to naozaj posledné dní.

Samozrejme, leto môžete zažiť aj v zime, no to si už vyžaduje oveľa väčšiu hotovosť a samozrejme dlhšie cesty lietadlom. Preto sa orientujeme skôr na tradičný typ dovolenky pri Jadranskom mori, prípadne v Grécku, či Španielsku. Počas sezóny nie je ani tá práve lacná, no je stále dostupnejšia ako exotické destinácie ku koncu roka.

Ak máte tohtoročný letný oddych už za sebou, alebo ste nestihli kúpiť zájazd pred pár dňami, dnes už zrejme nikam nepocestujete. Môže to však byť varovaním, alebo inšpiráciou, že tú nasledujúcu dovolenku začnete pozerať v predstihu. Predaj zájazdov začne už pred Vianocami, tak budete mať dostatok času na svoje rozhodnutie, no zľavy neplatia dlho, preto sa poponáhľajte a ušetrite. Navštíviť tak môžete aj novú destináciu. Dovolenka neznamená len Chorvátsko. Vydať sa tak budúci rok môžete aj do Turecka. Jedinečná atmosféra, architektúra aj zvyklosti samotných ľudí Vás určite uchvátia.

Nie každý urobí podobné rozhodnutia ľahko. Výber z množstva krajín a destinácií dá zabrať nielen nerozhodným. Často však pri výbere zvažujeme aj spôsob dopravy. Vlastné auto je pohodlné, no len na blízke vzdialenosti. Do Bulharska, či Španielska ale aj iných destinácií zvoľte radšej leteckú dopravu. Obavy mať nemusíte, jej cena je dostupná aj pre bežných ľudí. Tak si môžete aj vďaka lacným letenkám užívať dovolenku oveľa skôr a pohodlnejšie.