Úvod Nakupovanie a Móda Kde kúpiť najlacnejšie parfumy ako vianočné darčeky?

Kde kúpiť najlacnejšie parfumy ako vianočné darčeky?

411
0
ZDIEĽAŤ

Rozdiely v cenách parfumov bývajú skutočne obrovské. Keď ich potom máme kupovať naraz viac, napríklad ako darčeky pre viac členov rodiny či známych, môže byť rozdiel v celkovej cene skutočne závratný. Oplatí sa vedieť, kde nakúpiť a taktiež využiť rôzne akcie – napríklad obľúbený Black Friday.

Notino ponúka skvelé ceny parfumov stále. Je to naviac e-shop, kde máte zaručenú istotu pravosti parfumu. Že ste doposiaľ netušili, že sa aj parfumy falšujú? A ako! Vône potom nie sú identické, nemajú stálosť, robia fľaky na oblečení a veľmi často môžu byť vďaka svojmu zloženiu aj zdravotne závadné. Vždy preto nakupujte len originály od predajcov, ako je Notino, kde ste si istí pôvodom tovaru.

Na Black Friday chystá Notino ďalšie zľavy

S jednoduchým kódom blacksk ušetríte v rámci Black Friday na top značkách parfumov z Notino.sk až 20 % ceny. A k tomu ešte dostanete darček naviac. A ak nakúpite nad 40 €, neplatíte ani dopravu. Možná už máte parfumy vytipované. Ale obvykle sa tohoto darčeku trochu ostýchame. Bojíme sa, že sa netrafíme do vkusu obdarovaného. Riešenie existuje. Existujú notoricky známe parfumy, ktoré sa hodia ako darček kedykoľvek a pre kohokoľvek. Takým parfumom je snáď najslávnejšia vôňa na svete, Chanel N°5.

Chanel N°5 je vždy dobrou voľbou

Najslávnejší parfum sveta, Chanel N°5, zatiaľ nikto neprekonal. Stále je najznámejším parfumom sveta. Chanel N°5 je legendárny parfum, ktorý patrí na toaletní stolík každej dospelej ženy. Táto komplexná vôňa potrhne eleganciu, je rafinovaná, uhrančivá a zvodná. Hlava parfumu obsahuje citrón, ylang-ylang, neroli, bergamot a aldehydy. Srdce vonia po ružiach, jazmíne a konvalinkách. To všetko stojí na základe zo santalového dreva, pačuli, vanilky, ambry, vetiveru, cibetky a pižma. Je to nádherná nadčasová kvetinová vôňa.

Sortiment Guess nesklameVenujte pod vianočný stromček napríklad niektorý z darčekových balíčkov s parfumom od Guess.

Že si s jedným parfumom nevystačíte? Poradím vám inak. Skúste vyberať parfumy, dámske i pánske, zo sortimentu značky GuessSú to módne vône, veľmi príjemné, nevtieravé a pritom zmyselné. Už len samotná americká módna značka je garantom, že bude parfum skvelo voňať. Takže nebojte sa kúpiť i naslepo. Nejde nevybrať správne.