Úvod Tlačové správy Jazykové kurzy Bratislava – odporúčame BiLingvi

Jazykové kurzy Bratislava – odporúčame BiLingvi

1147
0
ZDIEĽAŤ

Aby bol dnes človek „in“, musí si otvoriť cestu do sveta. Jednou z možností je aj znalosť cudzieho jazyka, no nie každý má na toto nadanie (aspoň si to ospravedlňujúco myslíme) či veľkú ochotu získavať nové vedomosti. Celkom pokojne však môžeme tvrdiť, že ovládanie inej reči ako je naša materinská sa stáva nevyhnutnosťou. Každý, kto chce byť úspešný, by mal študovať aj jazyky. Výučba v mnohých jazykových školách sa síce zameriava aj na gramatiku, ale v súčasnosti je prioritnou práve otázku dorozumievania sa, a teda praktické využívanie reči. Toto totiž požadujú od svojich uchádzačov tiež viacerí zamestnávatelia. Úlohou mnohých jazykoviek je doplniť už nadobudnuté vedomosti študentov, ponúkajú však aj úplne nové alternatívy, skúsenosti a postupy pri vyučovaní jazyka. Ak teda hľadáte spoľahlivé a moderné jazykové kurzy Bratislava, dovoľujeme si ponúknuť a odporučiť vzdelávacie centrum BiLingvi. Už dlhšie zvažujete, kde by ste sa mohli učiť cudzí jazyk skutočne efektívne? Chcete získať nových priateľov, s ktorými môžete rozvíjať svoju komunikáciu? Spomínané centrum sa ukazuje ako skvelé riešenie. Pracujú tu profesionáli najvyššej kvality, ktorí garantujú odbornú výučbu.

Dynamika, priateľský prístup a efektivita

Centrum BiLingvi ponúka kvalitné kurzy angličtiny Bratislava a taktiež kurz nemčiny Bratislava, pri ktorých využíva licencované metódy  DIRECT METHOD FOR ENGLISH a Direktes Deutsch. Skúsení lektori odpovedia na všetky súvisiace otázky a svoje vyučovacie metódy sústredia tak, aby ste naučené vedomosti už viac nezabudli. Ak si myslíte, že budete sedieť na nudných hodinách a zaspávať, tak na to ihneď zabudnite, pretože profesionáli z BiLingvi tímu nenechajú nikoho usnúť. Hodiny sú dynamické a lektori nanajvýš priateľskí. Cudzí jazyk si osvojíte oveľa rýchlejšie ako inokedy, pretože centrum sa snaží o učenie, v ktorom prevláda zábava a správne vyučovacie postupy. Základom výučby je kladenie a zodpovedanie otázok, sústavné opakovanie a expresné tempo. Čiže vôbec sa nemusíte báť, že tu bude absentovať komunikácia. K ďalších profesionálnym službám, ktoré BiLingvi poskytuje, patrí aj tlmočenie a prekladanie.

Cudzí jazyk sa na deti doslova nalepí

Vzdelávacie centrum BiLingvi nezabúda ani na najmenších. K dispozícií je napríklad angličtina pre deti, ktorá sa realizuje v LCF KIDS CLUBS. Základnou metódou výučby sú veselé aktivity a hry, ktoré uvítajú všetky deti. Na jazykových hodinách deti maľujú, počúvajú piesne, kreslia, vystrihujú alebo adaptujú divadelnú hru. Takto sa učia cudzí jazyk s prirodzenou ľahkosťou. Deti sa učia veľmi rýchlo a nebrzdí ich stres či neopodstatnená ostýchavosť. Takto si veľmi rýchlo osvoja cudziu reč a nové vedomosti sa na ne nalepia expresnou rýchlosťou. Neváhajte teda svoje ratolesti prihlásiť na zážitkový jazykový kurz, ktorý zaručene prinesie vytúžené ovocie.

Veríme, že nezostane iba pri teoretických informáciách a celé si to vyskúšate na vlastnej koži. Veď nie nadarmo sa zvykne hovoriť, že je lepšie raz vidieť než stokrát počuť. Prajeme príjemnú zábavu.

Foto: © [Kurhan] / Dollar Photo Club