Úvod Tlačové správy Rollos – brány, žalúzie, rolety

Rollos – brány, žalúzie, rolety

1202
0
ZDIEĽAŤ

Moderný človek je síce vystavený abnormálnemu stresu a veľkej záťaži, no dokáže si tiež oveľa viac vychutnávať pôžitok a voľné dni. Aj preto si necháva s obľubou montovať do svojho domu vírivé vane, masážne hlavice, klimatizáciu a výnimku netvorí ani tieniaca technika. V tejto súvislosti by sme radi predstavili našu firmu Rollos s.r.o., ktorá od roku 2004 predáva a montuje žalúzie, rolety, markízy, sieťky proti hmyzu, no aj platové okná, dvere a brány. Na základe dlhoročných skúseností vieme odborne poradiť pri výbere vhodného tienenia pre konkrétny interiér alebo exteriér. Radi pomôžeme i s výberom vchodových dverí. Dnes predkladajú podobné produkty úplne nové možnosti oproti starším typom. Rozdiel je najmä v kvalite, no aj pestrosti výberu (nehrozí žiadna sériová výroba) a otvára sa tu tiež rad niekoľkých ďalších nesporných výhod (oveľa kvalitnejšia manipulácia, automatickosť, ľahšia údržba, regulácia prírodného svetla a podobne). S nami čakajú klientov iba moderné riešenia.

Zabezpečte svoj dom skvelými doplnkami

Na všetky ponúknuté výrobky vieme poskytnúť záruky až 4 roky, samozrejmosťou je i záručný a pozáručný servis. Zakúpenie sortimentu od Rollos sa ukazuje ako skvelý krok k zabezpečeniu domácnosti kvalitnými doplnkami. Naša profesionalita vyniká nielen v kvalite, ale aj flexibilite a špecializovaní sa na úzky okruh produktov. Vonkajšie žalúzie a rolety rôznych typov, farieb a veľkostí sa pokladajú v súčasnosti za najpoužívanejší exteriérový tieniaci prvok. Zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými vplyvmi. Majú dlhú životnosť a sú skutočne nenáročné na ovládanie. V poslednom čase si ich volia majitelia moderných rodinných domov k zatieneniu okien. Javia sa tiež ako vhodná alternatíva pre administratívne a priemyselné budovy, no i polyfunkčné objekty.

Dokonalá atraktivita

Naša spoločnosť sa líši od konkurencie prvotriednymi výrobkami, nadštandardnými službami a kvalitou odvedenej práce. Stali sme sa partnerom programu „100% poctivá montáž“, čo iba znásobuje našu dôveryhodnosť. Využívame len tú najmodernejšiu techniku, ktorá garantuje pre naše produkty skutočne dlhú životnosť. Priania zákazníkov sú pre nás prvoradé a snažíme sa ich splniť do najmenšieho detailu. Absolútnym plusom sú i naše ceny, ktoré sú na oveľa nižšej úrovni než u konkurencie. Do pozornosti si dovoľujeme uviesť atraktívne vertikálne žalúzie, ktoré sa pokladajú za mimoriadne vyhľadávaný doplnok každého interiéru. Vďaka bohatej ponuke farieb a vzorov je možné ich zladenie s akýmkoľvek dizajnom miestnosti. Javia sa ako trendová náhrada za doteraz používané záclony a závesy. Látka je špeciálne impregnová a antistatická, a teda sa na nej nezachytáva prach. Je nimi možné deliť aj väčšie priestory. V ponuke sú tiež vertikálne PVC žalúzie/pásy, ktoré zabezpečujú zatemnenie miestnosti, ktoré je vyžadované najmä v administratívnych priestoroch. Lamely sa dajú ľahko umývať.

Pokiaľ si myslíte, že by ste vedeli podobný sortiment využiť, stačí vyplniť nezáväzný kontaktný formulár na našom webe a všetko ostatné dodatočne doriešime.

Foto: rollos.sk