Úvod Financie a ekonomika Doprajte si komfortné rokovania nielen v centre Bratislavy

Doprajte si komfortné rokovania nielen v centre Bratislavy

1605
0
ZDIEĽAŤ

Chystáte zasadnutie dozornej rady, zjazd akcionárov alebo iné dôležité rokovania? Vaša konferenčná miestnosť je malá, nevhodne zariadená, alebo ju v sídle vašej firmy vôbec nemáte? Riešením je prenájom reprezentatívnej zasadacej miestnosti.

Prenajať si rokovaciu miestnosť je v dnešnej dobe už úplne bežnou záležitosťou. Mnoho firiem ani nedisponuje “zasadačkou” s dostatočnou kapacitou, ktorá pojme zástupcu z niekoľkých divízií spoločnosti alebo kompletný rokovací tím. Samostatnou kapitolou sú potom mladé start-up spoločnosti, ktorých tímy sú flexibilné a neustále v pohybe. Ich kancelárie sú často malé a provizórne alebo ich tím pracuje z domu.

Zasadacie miestnosti v Bratislve, Košiciach aj v ČR

Ak teda plánujete dôležité rokovania, vyskúšajte prenájom zasadacej miestnosti od Officehouse.sk. Ich priestory nájdete v siedmich mestách Slovenska a Česka. Na Slovensku si zasadaciu miestnosť môžete prenajaťv Bratislave a Košiciach, v Českej republike si zasadaciu miestnosť môžete prenajať hneď na niekoľkých miestach v Prahe a ďalšími sú Brno, Ostrava a v Plzeň.

Kapacity začínajú na 4 miestach a končia veľkými miestnosťami, ktoré dovolia usporiadať aj celodenné produktové školenia. Každá rokovacia miestnosť je vybavená projektorom, flipchartom a internetovým pripojením cez wi-fi. Väčšina má k dispozícii aj parkovanie a bezbariérový prístup. Samozrejmosťou je zabezpečenie občerstvenia a obsluhy alebo variabilné usporiadanie stolov podľa vašich požiadaviek.

Starosti so správou firmy prenechajte iným

Okrem prenájmu zasadacích miestností môžete podobný komfort zažiť aj pri správe vašej spoločnosti. Spoločnosti Online ponúkajú kompletný servis riadenia vašej spoločnosti, ktorý zahŕňa všetko od správy dátových schránok, registráciu k daniam, ale aj vybavenie živnostenských oprávnení a notárske služby. Zariadi za vás dokonca aj organizáciu valných zhromaždení, pre ktoré môžete využiť prenajaté zasadačky od Officehouse.sk. Hlavnou výhodou ale zostáva servis, ktorý zabezpečujú pri voľbe nového konateľa, zmeny sídla spoločnosti, zvýšenie kapitálu alebo rozšírenie predmetu podnikania.