Úvod Tlačové správy DD TRADE – okná s tradíciou

DD TRADE – okná s tradíciou

1308
0
ZDIEĽAŤ

Ak zvažujete výmenu starých okien za nové, renovujete alebo staviate, iste oceníte služby profesionála, ktorý ponúka kvalitu a má za sebou niekoľkoročné skúsenosti. V tejto súvislosti by sme Vám radi predstavili našu spoločnosť DD TRADE s.r.o., ktorá sa špecializuje najmä na predaj plastových okien a dverí, no medzi naším sortimentom nájdete aj hliníkové prevedenie. Okrem toho sme autorizovaným predajcom spoločnosti RI OKNA, dodávame a montujete žalúzie či sieťky proti hmyzu. Na trhu sme už dvadsať rokov, a preto sa odvažujeme tvrdiť, že naše okná majú tradíciu, ktorá nesklame. V nasledujúcich riadkoch upozorníme na to, aké kritéria by mali spĺňať plastové okná, aby sme ich mohli považovať za skutočne kvalitné a tiež sa Vám troška bližšie predstavíme. V každom meste, ale i na dedine je niekoľko spoločností, ktoré ponúkajú plastové okná. Občas je ťažké zorientovať sa v nich a vybrať si tak, aby ste to neskôr neľutovali. 

Všetko závisí od profilu

Garanciou skutočne dobrých okien je profil. Ten sa podpisuje pod ich životnosť, účelnosť a Vašu spokojnosť. Skladá sa z niekoľkých komôr, najčastejšie z troch až siedmich. Čím viac ich bude, tým kvalitnejšiu izoláciu vedia poskytnúť. Pre svoje plastové okná a dvere si môžete zvoliť hranatý alebo zaoblený plastový profil. Vo väčšine prípadov je rozdiel medzi päť a sedemkomorovým oknom menší ako medzi troj a päťkomorovým. Dnes sa však výrobcovia sústreďujú aj na iné možnosti, ktoré by dokázali zvýšiť tepelnú izoláciu rámu bez závislosti na počte komôr.

Izolačné vlastnosti a iné drobnosti

Spoľahlivé plastové a hliníkové okná by mali mať vysoké izolačné vlastnosti. Potom tu nehrozí riziko úniku tepla z interiéru do exteriéru. Obávať sa nemusíte ani takých problémov, ako je prenikanie vonkajšej vlhkosti do Vášho domu či bytu. Poprední výrobcovia, ktorí sa svojej práci naozaj rozumejú, dokážu svoje okná pripraviť tak, aby konzervovali vlhkosť vznikajúcu pri vysychaní muriva po dokončení stavebných prác. Pri kúpe okien a dverí by ste sa nemali nechať zlákať úžasne nízkou cenou, pretože tu platí, že čím vyššia kvalita, tým vyššia cena. Novovzniknuté firmy sa snažia nalákať na skvelé akcie, čo nemusí byť okamžite znakom nekvality, ale buďte v strehu. Pokiaľ ste si skúšali vyhľadať plastové okná Bratislava, zaiste sa Vám zobrazila pestrá ponuka. Ak Vám ale skutočne záleží na tom, čo kupujete, mali by ste sa spoliehať na firmy, ktoré môžu svoju prácu podložiť referenciami spokojných klientov a na trhu sú už nejaký ten rôčik. Tu si potom môžete byť istý aj vhodne zvoleným kovaním, ktoré by malo mať uznaný certifikát. Nech už si ale kúpite akokoľvek kvalitné a drahé okná, posledným štádiom toho, aby boli plne funkčné, je profesionálne odvedená montáž, na ktorú dostanete záruku.  

Prejavte nám dôveru a my ju oplatíme

Naša spoločnosť má skvele zorganizovaný, harmonický a zabehnutý postup, a to od prvotného zamerania cez záručný a pozáručný servis až po odborné poradenstvo. Realizácie objednávok našich klientov, ktoré sme za všetky tie roky stihli vykonať, hovoria za všetko. Zakúpený sortiment namontuje špecializovaný a vysoko flexibilný tím. Naši klienti obľubujú obzvlášť okná Salamander, ktoré majú najlepšie tepelné a zvukové vlastnosti, no tiež bezpečnostné body pre Váš lepší spánok. Vašu domácnosť zabezpečí pred nevítanými hosťami tiež hliník, ktorý je nielen odolný, ale pôsobí luxusným dojmom. Pokiaľ si teda zvolíte napríklad hliníkové dvere, získate nesmierne pevný materiál, ktorý sa pod vplyvom poveternostných podmienok nijak nedeformuje. Cenník našich produktov je adekvátny kvalite. Voľba je na Vás, no budeme sa tešiť, keď si na nás v prípade potreby spomeniete.

Zdroj: lepsiebyvanie.centrum.sk, ddtrade.sk

Foto: © [Ruslan Solntsev] / Dollar Photo Club