Úvod Nakupovanie a Móda Potešte seba aj deti

Potešte seba aj deti

1182
0
ZDIEĽAŤ

Pre naše ratolesti by sme spravili takmer všetko. Je pritom jedno koľko majú rokov, vždy sú to pre nás deti.

Práve puberta je obdobie, ktoré dáva zabrať najmä nám rodičom. Táto začína stále skôr, a tak sa musíme vysporiadať s náladami aj u 12 ročných detí. Toto je náročné nielen pre nás, ale aj pre deti samotné. Aj napriek rôznym prehreškom a neraz aj urážkam však svoje deti milujeme.

Myslíme tak na ne aj počas tohto obdobia a hľadáme darčeky, ktorými by sme ich potešili. Najmä tím starším urobí asi najväčšiu radosť práve elektronika. Mobil, či tablet je tak na listine želaní väčšiny žiakov, no len máloktorý z nich aj skutočne podobne nákladný dar dostane. Ostatní sa tak musia uskromniť najmä s oblečením, pretože s hračkami už veľmi nezabodujete. Musíme sa tak viac zamýšľať nad tým, čo skutočne poteší.

Ak sa rozhodnete pre oblečenie, dbajte na ich vlastný vkus a módu. Páčiť sa Vám zrejme veľmi nebude, no vlastným vkusom ich zaručene nepotešíte. Avšak môžete ich aj trochu prekvapiť a možno až šokovať svojim zmyslom pre humor. Ak totiž vyberiete z originálnych tričiek s potlačou na bastard.sk, určite sa zabaví celá rodina a úsmev Vám vyčaruje vždy, keď si ho Vaše dieťa oblečie.

Ani na Vianoce by sme však nemali zabúdať ani na seba. Nie vždy to správne kúpia rodinní príslušníci, tak si nejakú drobnosť môžete v obchodoch dopriať aj Vy sama. Sme však najmä praktické, a preto možno aj Vy myslíte už na blížiacu sa plesovú sezónu. Každá drobnosť je dôležitá, no ak túžite po bohatom účese, okamžite zmeníte svoj vzhľad príčeskom.