Úvod Tlačové správy Ammado – Svadobný deň bez obmedzení

Ammado – Svadobný deň bez obmedzení

1173
0
ZDIEĽAŤ

Svadobný deň by sa mal niesť v znamení splnených prianí. Určite ide o udalosť, na ktorej sa nešetrí. Avšak, aby ste si mohli splniť všetky predstavy, musíte mať dostatok finančných prostriedkov. Nie je to až tak lacná záležitosť, aby ste nad tým mávli rukou a povedali si, že to finančne bez problémov zvládnete. Neraz je nutná aj pôžička. Rozhodne treba mať dostatočnú rezervu na nečakané výdavky.

Finančne nákladná udalosť

Svadba nie je len o jednom popoludní či jednej noci. Treba mať pripravené priestory, ktoré počas svadobného večera ožijú so svadobnými hosťami. Taktiež musíte prichystať občerstvenie či výzdobu, ktoré dotvárajú honosnú atmosféru. Medzi ďalšie náklady radíme aj kapelu a výdavky spojené s prepravou hostí. Položiek je však omnoho viac. Netreba zabúdať napríklad ani na výslužky. Pre nevestu je značnou položkou aj celkový outfit. Svadobné šaty idú poriadne do nákladov, či už si ich žena dá ušiť na mieru, vyberie v salóne z konfekčnej veľkosti, alebo si ich požičia.

Klasická svadba stojí rádovo tisícky eur, všetko záleží na tom, ako veľmi luxusnú ju chcete a čo všetko by ste tu počas tohto dňa chceli mať. Určite však treba myslieť na to, že je to neopakovateľný deň. Mladomanželia by sa nemali zbytočne stresovať a naplno si ho užiť. 

Finančná otázka je však častý kameň úrazu. Bez peňazí nedokážete vytvoriť takú atmosféru, akú by ste chceli, či aká je potrebná. Môžete mať niečo našetrené, ale možno to nestačí. Toto vyriešia aj výhodné pôžičky od zodpovedného partnera. Určite si treba zvážiť všetky náklady vopred. Sú však chvíle, kedy Vám to skutočne s peniazmi „nevychádza“. Upadáte do depresie a smutne si vzdychnete, že tento rok to ešte nepôjde. Máme však pre Vás adekvátne riešenie. Zvažovali ste využitie služieb finančnej inštitúcie? Dnes ide o celkom bežnú záležitosť, kedy Vám práve pôžička pomôže na ceste životom.  

Peniaze od Ammado

Ammado je inštitúcia s tými najlepšími referenciami. Ponúka peniaze na čokoľvek bez dokladovania a zbytočných formalít. Vybaví ju takmer každý, mladý pár teda nebude výnimkou. Môžete si tak vybaviť pôžičku až do výšky 8000 €. Za takúto sumu sa dá zaobstarať azda všetko potrebné k tomu, aby Vám na svadbe absolútne nič nechýbalo. Úrok je skutočne skvelý, pretože dosahuje výšku 9,8%. Mesačné splátky si môžete odložiť aj o 4 mesiace. Pôžička je splatná i pred termínom, pričom Vám nehrozia žiadne sankcie. Dobu splácania si môžete zvoliť na 1 až 7 rokov a výšku splátok si tiež nastavíte podľa svojich schopností. 

Hlavu hore, ak sa ľúbite, tak pokojne choďte do toho. My Vám prajeme, aby na Vašej ceste lásky nestáli žiadne neprekonateľné prekážky. Ammado Vám pomôže zdolať tú finančnú. 

Text: PR článok

Foto: countrylodgesl.com, ammado.sk