Úvod Tlačové správy Airport Taxi – cestujte na letisko komfortne!

Airport Taxi – cestujte na letisko komfortne!

1031
0
ZDIEĽAŤ

Medzinárodné letisko Viedeň – Schwechat využíva s obľubou i väčšina Slovákov pri cestovaní na rodinnú dovolenku, ale i služobnú cestu. Pôvodne išlo o vojenské letisko, no dnes má tri terminály a radí sa medzi najvyťaženejšie letiská v Európe. Slováci ho milujú aj preto, lebo ponúka vyšší štandard i väčšie možnosti odletov ako Bratislava a je iba pár kilometrov za hranicami. Leží 18 km od Viedne, blízko mesta Schwechat. S bratislavským letiskom a autobusovou stanicou je prepojené linkami, ktoré jazdia v hodinových intervaloch. Pokiaľ by ste chceli cestovať vlakom, tak Vás musíme sklamať, lebo vlakové spojenie dosiaľ nie je k dispozícií. Ako obzvlášť komfortná a expresná preprava sa javí objednanie si taxíka. A práve toto je okamih, aby sme Vám predstavili našu spoločnosť. Taxi na Schwechat definitívne vyrieši Váš problém s prevozom na letisko. Viac nehrozí vyčkávanie na autobus, ani otravovanie blízkych. Naši vodiči Vás odvezú na vozidlách značky Mercedes-Benz aj na letisko  Budapešť Ferihegy či Praha – Ruzyně. Typ vozidla i profesionálni šoféri zaručujú vysoký komfort a istotu. V porovnaní s týmito hodnotami sa Vám bude zdať výsledná cena prepravy naozaj slušná. K dispozícií sme Vám neustále, preto nás neváhajte kontaktovať kedykoľvek to bude treba.

Sme otvorení individuálnym požiadavkám

Dlhé roky sa venujeme osobnej, mikrobusovej i VIP preprave, medzi ktorými dominuje prevoz osôb na letiská našich susedov, do Rakúska, ale aj naprieč Bratislavou. Osobitým požiadavkám sa však nebránime a sme pripravení vyjsť Vám v ústrety. Vodiči v spoločenskom obleku sú nielen zárukou serióznosti a luxusu, ale tiež bezpečnosti, spoľahlivosti a zodpovednosti. V každom vozidle je umiestnená GPS navigácia a platobný terminál. V žiadnom z našich vozov sa nefajčí, čo iba znásobuje náš záujem o Vašu bezpečnosť a pohodlie. Pokiaľ by ste prejavili záujem o vozidlo s televíziou a DVD, vieme Vám ponúknuť aj takéto alternatívy. Taxi Schwechat Bratislava zabezpečuje aj prepravu v rámci firemných či rodinných akcií. Nejedenkrát si naše vozidlá vybrali tiež snúbenci ako svadobný voz. Radi ho zapožičiame aj Vám, pričom si môžete vybrať aj niektorého z našich vodičov.  

Splníme, čo Vám na očiach vidíme

Pre našich šoférov je samozrejmosťou Vaše vyzdvihnutie na letisku. Čas príletu nie je problém. Vieme si poradiť i s meškaním, pretože lety sledujeme. Potrebujete sa expresne prepraviť z bodu A do bodu B? Uprednostňujete súkromie, pohodlie a presnosť? Urobíme všetko preto, aby sa každý náš klient cítil ako prominent. Pokiaľ neviete, kam sa obrátiť a kto Vám bude skutočne vyhovovať, skúste taxi Schwechat. Preprava našimi taxíkmi spĺňa prísne medzinárodne normy a vie poskytnúť VIP servis i tým najnáročnejším klientom. S nami môžete cestovať i na obľúbené husacie hody či ochutnávku vín. Možno si naplánujete nejaký ten poznávací výlet. Nech už je to akákoľvek cesta, dajte nám o nej vedieť a môžeme vyraziť.

Foto: taxischwechat-airport.sk