Úvod Tlačové správy Zverte čistotu pracoviska do rúk špecialistov

Zverte čistotu pracoviska do rúk špecialistov

1981
0
ZDIEĽAŤ

Upratovanie kancelárskych priestorov je otázkou, ktorú rieši azda každá firma. Zamestnať človeka, ktorý by túto činnosť denne vykonával, alebo si najať špecializovanú spoločnosť či agentúru zabezpečujúcu upratovacie služby? Každá z týchto verzií má svoje pozitíva, avšak prvoradá by mala byť vždy kvalita a bezpečnosť. Tie vám zmluvne dokážu garantovať len renomované upratovacie firmy, ktoré zabezpečujú upratovanie firiem aj v Bratislave.

upratovanie2

Profesionalita, kvalita a lojálnosť na prvom mieste

Pracovný výkon zamestnanca môže byť stopercentný len v kvalitnom pracovnom prostredí. Na jeho kvalite sa výrazne podieľa aj čistota priestoru, v ktorom daný zamestnanec pracuje. Práve preto je dôležité sústrediť sa na pravidelné udržovanie čistoty kancelárií, čím sa okrem vytvorenia priaznivého pracovného prostredia zabezpečí aj ochrana vybavenia miestnosti pred znehodnocovaním či odstránenie choroboplodných zárodkov plesní a rôznych iných mikroorganizmov. Kvalitné a poctivé služby upratovania firiem si preto vyžadujú profesionálne prostriedky a ľudí, ktorí si svoju prácu plnia poctivo, zodpovedne a čestne. Kancelárske priestory sú totiž vybavené aj drahou technikou či osobnými vecami pracovníkov, ktoré sa môžu stať objektom záujmu nekalých a pofidérnych upratovačov. Profesionálna firma zabezpečujúca facility služby garantuje lojálnosť všetkých svojich pracovníkov a maximálnu bezpečnosť všetkých vecí nachádzajúcich sa objekte, ktorého upratovanie vykonáva.

Facility spoločnosť zabezpečí nielen upratovanie firiem

Služba upratovania je pre každú jednu firmu dôležitá aj z hľadiska financií. Často sa zhodnocuje, či by bol výhodnejší brigádnik alebo upratovacia firma. Bratislava je plná brigádnikov ponúkajúcich upratovacie služby, ktorí sú na prvý pohľad z ekonomického hľadiska výhodnejší. Určíme im hodinovú sadzbu, a tým končia všetky naše výdavky. No to však ani zďaleka neplatí. Na to, aby bolo upratovanie firiem dôsledné a kvalitné, sa musia používať profesionálne čistiace prostriedky či technika, ktorá je pri najatí upratovacej firmy zabezpečovaná dodávateľom služby. Okrem samotného upratovania však upratovacia spoločnosť môže vykonávať aj iné činnosti, ako napr. dodávanie a dopĺňanie hygienických potrieb, tepovanie kobercov či čalúnení, odvoz a likvidáciu odpadov či celkovú technickú údržbu miestností alebo budovy. Keď si to všetko zrátame, upratovacia firma je výhodná nielen z ekonomického hľadiska, ale aj zastrešenia iných činností, na ktoré by spoločnosť musela vynakladať ďalšie ľudské a finančné zdroje.

foto: .bavaris.sk