Úvod Tlačové správy Ubytovanie na Slovensku

Ubytovanie na Slovensku

912
0
ZDIEĽAŤ

Prázdniny sa blížia do svojho finále, avšak stále je pred nami ešte niekoľko dní ktoré môžeme stráviť so svojimi blízkymi, priateľmi či rodinou. A ak to predsa len nestihnete do konca prázdniny, vždy sa dá prežiť príjemných pár dní aj počas predĺženého víkendu. Stačí si len vybrať pobyt podľa svojich predstáv.

Snímka

CK Kiska Travel s.r.o. prináša svojim klientom neustále zaujímavé ponuky na ubytovanie na Slovensku a dokonca už aj pri mori. Pre klientov ponúka ubytovanie v hoteloch, chatách, penziónoch, privátoch tak na horách, ako aj v lyžiarskych strediskách, prírodných a termálnych kúpaliskách, priehradách, ale i vo väčších či menších mestách. V ponuke nechýbajú pobyty so zľavou do výšky až 50%. Rezervácia je rýchla, ľahká a pohodlná.

Chceli by ste aby bola Vaša cena ešte nižšia? Žiadny problém! Vyberte si pobyt, o ktorý máte záujem, vyplňte termín nástupu a odchodu z pobytu, zadajte počet osôb vrátane detí, ktoré sa pobytu zúčastnia, následne uvidíte aká bude celková cena za pobyt. Ihneď uvidíte koľko zaplatíte vopred, a koľko doplatíte na mieste pobytu. Pokiaľ sa vám bude zdať suma na úhradu vysoká, môžete si platby rozdeliť na päť mesačných splátok, pričom vďaka službe Genius Pay získate ešte výhodnejšiu cenu za Vami zvolený pobyt čo ocení aj Váš rodinný rozpočet. Vďaka mesačným platbám ušetríte až 4% z celkovej ceny ubytovania. Kalkulačku na výpočet Vašej ceny cez Genius Pay nájdete na tomto odkaze.