Úvod Tlačové správy SDS – keď potrebujete niečo spoľahlivo prepraviť

SDS – keď potrebujete niečo spoľahlivo prepraviť

2135
0
ZDIEĽAŤ

Či už ste súkromná osoba, alebo zabehnutá spoločnosť, je pravdepodobné, že z času na čas potrebujete poslať nejakú zásielku. Od kuriérskej spoločnosti, ktorú si objednáte, zaiste očakávate, že preprava tovaru bude nielen bezpečná, ale aj expresná a diskrétna. Aj keď sa môže zdať, že ide o bežnú a samozrejmú záležitosť, nie všetky prepravné firmy zaobchádzajú so zásielkami v rukavičkách. Všetci chceme, aby boli naše balíčky doručené v poriadku a načas,  a to vedia zaručiť iba skutoční profesionáli. V prípade, že si potrpíte na kvalitu a vyberáte si vždy iba to najlepšie, potom si dovoľujeme predstaviť SDS (Slovenský doručovací systém, s.r.o.), partnera, ktorý pred štyrmi rokmi spojil špecialistov pôsobiacich v oblasti dynamickej prepravy viac ako 25 rokov. Spoločne vytvorili skupinu, ktorá si kladie za cieľ nesklamať dôveru, ktorú do nej klient vloží.

Rýchlosť, akú ste si dosiaľ nevedeli ani predstaviť

Špecializácia na slovenský a český trh je síce prioritná, no SDS vie doručiť Vašu zásielku do celého sveta (až do 194 krajín), v čom mu pomôžu starostlivo vybraní zahraniční partneri. V našej krajine je viacero pobočiek tejto kuriérskej firmy, ktoré sú umiestnené na strategických miestach, čo celú prepravu ešte viac zefektívňuje. Zásielku je možné v rámci Slovenska doručiť už do 24 hodín. Prepravná spoločnosť SDS je známa profesionálnym prístupom, kvalitnými službami a expresnosťou, o ktorých sa už presvedčili mnohí spokojní zákazníci. Za všetko hovorí schopnosť vybaviť až 1200 zásielok denne. Stav vlastnej zásielky môžete sledovať online.

Prirodzený nadštandard

Slovenský doručovací systém nie je iba kuriérska služba, prirodzenou súčasťou celého procesu je aj inkaso dobierok od príjemcu, odosielanie vyzbieraných prostriedkov na účet odosielateľa, výbery v hotovosti za prepravné služby, ako aj potvrdzovanie dodacích a sprievodných listov pri doručení balíčka. Balenie a skladovanie (bezplatné do 3 dní) využíva tiež vysoké percento klientov spoločnosti. Zvoliť si však môžete aj iné služby, ktoré úzko súvisia s prepravným procesom. Je tu tiež možné pripoistenie hodnotnejších zásielok.

Preprava ako vo vatičke

V spoločnosti SDS čakajú na Váš telefonát ochotní a pohotoví operátori, preto neváhajte a kontaktujte ich. Potrebujete odbornú pomoc a hľadáte pre svoj problém vhodné riešenie? Nech sa páči, pýtajte sa! Vďaka individuálnemu prístupu sa zamestnanci ku každej zásielke správajú srdečne a s vysokým stupňom záujmu. Ceny budú tiež prispôsobené každému zvlášť, podľa osobitých potrieb. Registrovaní zákazníci si môžu užívať výhod ešte o niečo viac.

Ak potrebujete niečo prepraviť skutočne rýchlo, bez porušenia a seriózne, SDS je tou najlepšou voľbou. Dodržiavanie termínov, kvalita prepravy a celková spokojnosť zákazníkov sú hnacím motorom spoločnosti.

Foto: dorucene.sk