Úvod Tlačové správy Fotopasce na ochranu majetku

Fotopasce na ochranu majetku

2283
0
ZDIEĽAŤ

Fotopasce pôvodne používali poľovníci na pozorovanie zvierat a na ochranu prírody. Ich drobná konštrukcia je vhodná aj na ochranu majetku. V panelákovom dome chráni spoločné priestory a pivnice pred vandalizmom. V rodinnom dome perfektne zastúpi drahý kamerový systém a chráni pred zlodejmi. Ako moderná fotopasca funguje? A kde nachádza uplatnenie?

Fotopasca disponuje pohybovým senzorom, ktorý monitoruje interiér či exteriér rodinného domu, rekreačnej chaty aj bytu. Akonáhle zariadenie zachytí pohyb, vyfotí fotku a uloží ju na SD kartu. Veľmi obľúbená a cenovo dostupná je fotopasca Welltar 7310 MMS, ktorá zasiela získané fotografie cez MMS na zadaný mobil či e-mail. Ihneď získate správu o tom, že sa vo vašom dome pohybuje cudzia osoba.

Fotopasca Welltar 7310 MMS

Ak si chcete byť istý, že vo vašom dome nikto nie je a že fotopasca funguje, môžete si fotografiu vyžiadať poslaním SMS na zariadení. Fotopasca Welltar 7310 MMS je vybavená tužkovými batériami, pričom môžete zariadenie osadiť alkalickými články aj nabíjacími batériami. Ak budete fotopascu využívať v prírode, je výhodné ju doplniť solárnym panelom pre napájanie. V balení nechýbajú ani popruhy, ktoré slúžia na pripevnenie mechanizmu na strom, na potrubie či inú dostupnú konzolu v monitorovanom priestore.

Ochrana majetku pred vandalizmom a krádežou

Ak sa v rekreačnej oblasti, kde máte postavenú chatu, vyskytujú vandali a ničí majetky cudzích ľudí, určite by ste si ten svoj mali chrániť. Nemusíte investovať do drahého kamerového systému, pretože vám na tieto účely vystačí fotopasca. Nainštalujte ju na nenápadné miesto. Akonáhle sa k chate niekto nevyžiadaný priblíži, ihneď vás fotopasca informuje. Keďže je zariadenie vybavené neviditeľným nočným presvietením, nočné fotka je dobre čitateľná.

Kvalitné fotopasce na slovenský trh dováža firma TEREM s.r.o., ktorá sa orientuje na predaj fotopascí aj vhodného príslušenstva.