Úvod Tlačové správy Rollos – tieniaca technika na špičkovej úrovni

Rollos – tieniaca technika na špičkovej úrovni

1016
0
ZDIEĽAŤ

Blíži sa letná sezóna a s ňou i vytúžená dovolenka. Pôjde však aj obdobie nadmerných horúčav, pred ktorými sa budeme chcieť skryť v príjemnom chládku svojich domovov. Aby ste si pripravili skutočne dôstojné útočište pred extrémnym počasím, mali by ste si zaobstarať kvalitnú tieniacu techniku. S týmto vie pomôcť aj naša spoločnosť Rollos s.r.o.,  ktorá je na trhu už od roku 2004. K dispozícií sú aj sieťky proti otravnému hmyzu, ktorého je cez leto neúrekom, markízy, rolety, žalúzie, no tiež spoľahlivé plastové okná, dvere a brány. Ak ste si nie istý výberom, odborne Vám poradíme, aké vchodové dvere si vybrať a podobne. Naše niekoľkoročné skúsenosti garantujú absolútnu profesionalitu. Svojim klientom ponúkame sortiment, ktorý sa už na prvý pohľad líši od starších prevedení. Sme inovatívni, moderní, dynamickí a flexibilní. Okrem toho môžete počítať s jednoducho manipuláciou, nenáročnou údržbou, nadštandardnou kvalitou a s pestrou paletou výberu. Moderné riešenia sú u nás samozrejmosťou.

Štýlové doplnky za skvelé ceny

Naše produkty sa javia nielen ako praktické, ale aj štýlové doplnky každého obydlia. Ku všetkým produktom dostanete automaticky štvorročnú záruku, no tiež špičkový záručný a pozáručný servis. 100%-nosť našich služieb vieme zabezpečiť aj vďaka tomu, že sa špecializujeme na úzky okruh produktov. V poslednom období sme zaregistrovali zvýšený dopyt najmä pre vonkajšie žalúzie a rolety. Ich atraktivitu zvyšuje rozmanitosť farieb, typov a veľkostí, ako i jednoduché zaobchádzanie a dlhá životnosť. Zamilovali si ich v prvom rade majitelia moderných domov, no svoje uplatnenie nachádzajú i v polyfunkčných objektoch, priemyselných a administratívnych budovách. Viac sa nemusíte nechať zviesť lacnými a zastaranými prevedeniami, pretože teraz sú k dispozícií za skvelú cenu aj modely novej generácie.

Výrobky prvej akosti

Od konkurencie nás odlišujú všetky spomenuté aspekty, ale tiež fakt, že sme sa stali partnerom programu „100% poctivá montáž“. I toto zaručuje, že u nás dostanete výrobky tej najvyššej kvality. Naše služby sú pre klienta nielen komfortné, ale dovoľujeme si tvrdiť, že vedú k jeho maximálnej spokojnosti. Pri montáži využívame najmodernejšiu techniku, ktorá sa následne podpíše pod dlhoročnú funkčnosť zakúpeného zariadenia. Chcete oživiť svoj dom jedinečným dizajnom, ktorý by bol zreteľný pre každého a okamžite? V tom prípade odporúčame naše žalúzie s originálnym prevedením. Viac nemusíte riešiť dilemu, ako ich zladiť s interiérov či farbou fasády. Mimoriadne trendy sú aj modely, ktoré dokážu dôstojne nahradiť večne zaprášené záclony a závesy. Látka na moderných produktoch je už špeciálne upravená, antistatická, impregnovaná a bez problémov sa umýva. Takýmito žalúziami sa dajú deliť aj väčšie interiérové priestory. PVC žalúzie a pásy sú tiež výbornou alternatívou, ak potrebujete zatieniť konferenčné miestnosti a kancelárske priestory (kvôli prezentácií, prehrievaniu zariadení a pod.). Veríme, že si Vás naša ponúka získa a letné horúčavy viac nebudú problém. Záujemcom sme k dispozícií aj na webovej stránke rollos.sk, kde môžete vyplniť kontaktný formulár.

Foto: rollos.sk