Úvod Dom, byt a záhrada Zatepľujeme bytový dom

Zatepľujeme bytový dom

1111
0
ZDIEĽAŤ

Aj vám sa zdá, že platíte vysoké ceny za energiu? Teda najmä za plyn a elektrinu? A máte zateplený váš bytový dom? Ak nie, tak práve to je príčina vašich vysokých nákladov. Vedeli ste, že vďaka kvalitnému zatepleniu bytového domu môžete ušetriť až 50% z celkových nákladov za vydané energie?

Prečo je zateplenie skvelou voľbou?

  • Môžete ušetriť viac než polovicu peňazí za poplatky na energiu
  • Zaistite si tak pohodlie pre vás i vašu rodinu
  • Spravíte niečo pre prírodu a ušetrená energia zníži dopad na životné prostredie
  • Predlžíte tak životnosť objektu (dom, bytový dom, budova … )
  • Zvýši sa predajná cena objektu

Možno ste už o zatepľovaní rozmýšľali, no nikdy ste tento plán neskúsili zrealizovať. Možno sa vám do toho nechce, alebo pokiaľ bývate v bytovom dome, rozhodnutie nie je len na vás. Treba si však uvedomiť, že zateplenie je krátkodobá činnosť, ktorá si nevyžaduje žiadne stavebné úpravy. Možno to na prvý pohľad tak nevyzerá, ale ide len o obloženie objektu, čo teoreticky netrvá až tak dlho. Samozrejme, že je potrebné dodržiavať určité technické zásady a postupy, ktoré zabezpečia životnosť domu či paneláku.

Zatepľovanie si síce vyžaduje väčšiu investíciu, no behom niekoľkých rokov sa vám peniaze za energie vrátia, takže sa nemusíte báť, že investujete zbytočne. Okrem týchto výhod môžete zmeniť farbu objektu a dodať mu tak prvotriedny vzhľad. Zo starého bytového domu sa môže behom niekoľkých mesiacov stať úplne nový a farebný bytový dom. Pri zatepľovaní sa zvyknú meniť aj okná.

Plastové okná zabezpečia u vás doma ešte väčšie pohodlie, ideálnu teplotu a dlhšiu životnosť. Vyzerajú veľmi pekne a ich ďalšou výhodou je jednoduchá údržba.

Pokiaľ ste sa aj vy rozhodli pre zateplenie bytového domu alebo iného objektu, www.zatep.sk je pre vás vhodným riešením. Spoločnosť ponúka zatepľovanie objektov za bezkonkurenčné ceny, pričom ich cieľom je spokojnosť zákazníkov. Na trhu sú už niekoľko rokov a spoločnosť má už bohaté skúsenosti. Moderné technológie a postupy sú samozrejmosťou.