Úvod Tlačové správy Rollos – predaj a montáž tieniacej techniky

Rollos – predaj a montáž tieniacej techniky

1008
0
ZDIEĽAŤ

Rodinná pohoda je dnes tak vzácna, že si ju musíme mimoriadne strážiť. Popri každodenným starostiam, stresovým situáciám a nadmernej záťaži si ale zaslúžime mať svoj priestor pre oddych. Moderné domácnosti využívajú viaceré zariadenia, ktoré im môžu spríjemniť život. Na trhu je hneď niekoľko spoločností, ktorých prioritou je priniesť zákazníkom nielen maximálnu spokojnosť, ale najmä pocit komfortu. Medzi takéto spoločnosti patríme aj my. Naša firma Rollos s.r.o. ponúka klientom už od roku 2004 kvalitnú tieniacu techniku. Od počiatku svojho vzniku sa venujeme predaju a montáži tohto druhu tovaru. Okrem toho nájdete u nás aj iné doplnky, ako napríklad sieťky proti hmyzu, rolety na okná, žalúzie, ale i brány, plastové okná a dvere. Pri výbere Vám radi poradíme. Dlhoročné skúsenosti z nás robia kvalifikovaných odborníkov, preto sa môžu naše dobre mienené rady hodiť. Už na prvý pohľad sa odlišujeme od konkurencie, stačí sa iba presvedčiť. S nami Vám nehrozí tuctový a obmedzený výber, prehliadnuť si môžete viaceré typy a následne si vyberiete, čo Vám najviac vyhovuje. Nesporným plusom našich produktov je aj ľahká údržba, nenáročná manipulácia a automatické ovládanie. Moderný človek môže teda hľadať trendové riešenia aj u nás.

Praktická rozmanitosť

Veríme, že ak dopytujete (alebo budete dopytovať) podobné produkty, s dôverou sa na nás obrátite. My Vám následne Vašu priazeň oplatíme ústretovosťou a perfektne odvedenými službami. Na všetky výrobky vieme garantovať štvorročnú záruku a špičkový záručný i pozáručný servis. Zameranie sa na úzky okruh produktov dovoľuje ponúknuť 100% spoľahlivosť. Rolety a žalúzie do domu sú dnes opäť horúcim trendom, ktorý si získal hlavne majiteľov futuristických rodinných domov a polyfunkčných budov. Zabudnúť môžete na zastarané riešenia, pretože dnes sú k dispozícií inovatívne alternatívy. Rozmanitosť veľkostí, typov a farieb Vás doslova ohúri. Vďaka novým modelom sa stal tento sortiment šarmantným exteriérovým doplnkom. Praktické využitie snáď ani netreba spomínať. Ochrana pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia je iba jednou z výhod. Každý z našich produktov vyniká dlhou životnosťou. Pokiaľ sa plánujete uberať cestou modernizácie, sme tu pre Vás.

Ďalšie plusy

Naša spoločnosť sa stala partnerom programu „100% poctivá montáž“, čo nás posúva medzi špičkových predajcov. Naše výrobky vynikajú kvalitou i účelnosťou. Pri inštalácií zariadení využívame najmodernejšiu techniku, vďaka ktorej môže produkt plniť svoju úlohu dlhé roky. Od konkurencie nás odlišujú aj mimoriadne prijateľné ceny. S kvalitnými vonkajšími žalúziami najvyššej úrovne sa stretnete iba u nás. Dokážu zvýrazniť, zachrániť či doplniť celkový dizajn objektu. My ich vyrábame zo špecifických materiálov a zvoliť si môžete viaceré horizontálne prevedenia. Dokážete ich zladiť s fasádou bez akýchkoľvek problémov. Možno tiež oceníte interiérový model, ktorý dokáže dôstojne nahradiť závesy a záclony. V nich sa iba zbytočne usádza prach. Látka na našich produktoch je špeciálne upravená, antistatická a impregnovaná. Toto určite ocenia rodiny s alergikmi. Takýmito typmi je tiež možné deliť väčšie priestory vo Vašom dome či byte. Ak potrebujete zatieniť kancelárske priestory, určite voľte PVC žalúzie alebo pásy, ktoré sa dajú veľmi rýchlo vyčistiť.

V krátkosti sme sa Vám predstavili a upozornili na niekoľko produktov, ktoré by Vás mohli zaujímať. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať aj prostredníctvom našej webovej stránky rollos.sk. Budeme sa na Vás tešiť.

Foto: rollos.sk