Úvod Tlačové správy Domy pre mladých bez starosti

Domy pre mladých bez starosti

1406
0
ZDIEĽAŤ

Iba nedávno ste si založili rodinu a snívate o vlastnom domčeku? Máte ale strach z úveru, neistej budúcnosti a dlhých rokov odriekania? Máme pre Vás skvelú správu. V súčasnosti sú k dispozícií aj mimoriadne výhodné domy na kľúč. Je čas odsťahovať sa od rodičov, alebo prestať platiť nájomné za byt, ktorý nebude nikdy Váš. Nech sa páči, predstavujeme našu spoločnosť 3M Dom, ktorá je na trhu už niekoľko rokov a na svojom konte má viac ako 570 domov z ľahkej ocele. Našimi zákazníkmi sú záujemcovia nielen zo Slovenska, ale aj Maďarska a Rakúska. Rozumná cena je adekvátna kvalite. Okrem toho však naše montované domy vynikajú aj inými prednosťami.

K dispozícií už o 110 dní

Naša prepracovaná obchodná politika smeruje k tomu, aby bol zákazník maximálne spokojný. Prioritou je sprístupnenie plnohodnotného bývania pre mladých ľudí. Máme za sebou dlhoročné skúsenosti, a preto Vám vieme garantovať najvyššiu možnú kvalitu. Pokiaľ Vás nízkoenergetické domy zaujali, presvedčte sa o ich výhodnosti u nás a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku. Do svojho rodinného hniezda sa môžete sťahovať už o 110 dní po začatí prvých stavebných prác. Nesporným plusom je tiež fakt, že takýto domček Vám bude šetriť financie i naďalej. Skvelá tepelná a izolačná výplň dokáže znížiť prevádzkové náklady na minimum. Za jeden rok môžete ušetriť na vykurovaní až polovicu klasických nákladov. Pevná oceľová konštrukcia odolá aj zemetraseniu Richterovej stupnice 7, požiaru, hluku a podobne.

Stavba, ktorá myslí na budúcnosť

Naše montované domy sú atraktívne aj z toho dôvodu, lebo ponúkajú jednoduchú možnosť prístavby. V prípade, že potrebujete náhle vytvoriť viac miesta, docielite to takpovediac bez problémov. Ide o čistú stavbu, kde sa nemusíte obávať ani vlhkosti, preto sa javí aj ako vhodné riešenie pre alergikov. Zabudnúť môžete i na nepríjemné plesne. V súčasnosti sa považujú montované domy za skutočný trend a zvýšila sa tiež ich hodnota. Pokiaľ sa teda rozhodnete v budúcnosti túto nehnuteľnosť predať, určite nebudete v strate. Pri montovaní domov využívame iba overené materiály a na stavbu dostanete 30-ročnú záruku, čo je zaiste tiež neprehliadnuteľná výhoda. Zaujala Vás naša ponuka a chcete sa už čoskoro tešiť zo svojho vlastného hniezdočka? Na našom webe domypremladych.sk si môžete pozrieť aktuálny katalóg domov. Sme však otvorení aj individuálnym požiadavkám. Po dohode môžeme začať pracovať. Celá stavba je vo Vašej réžií (pôdorys, dizajn, cena), ktorej sa náš dynamický a profesionálny tím absolútne prispôsobí. Ste pripravený využiť svoju šancu?

Zdroj a foto: domypremladych.sk