Úvod Zaujímavosti Privítajte bábo s pekným kočíkom a bezpečnou autosedačkou!

Privítajte bábo s pekným kočíkom a bezpečnou autosedačkou!

752
0
ZDIEĽAŤ

Medzi najkrajšie okamihy v našom života patrí zaručene aj to, keď sa dozvieme, že budeme rodičmi. Človeka zahreje pri srdci, keď si začne budovať svoju rodinu. Samozrejme, prichádzajú radosti, ale aj starosti. Mať dieťa totiž niečo stojí. Záleží to však aj od toho, ako si to všetko v rodinke zariadite. Alebo to za Vás zariadi iná – internetová rodinka. Zoznámte sa s webom rodinabazar.sk, kde získate špeciálne kúsky nielen pre Vaše bábo, ale pre celú rodinu.

Detský bazár

Vybavenie pre drobčeka zabezpečí detský bazár, ktorý je súčasťou spomínaného rodinného bazáru. Nájdete tu všetko, čo sa týka rodiny, domácností a detičiek od kojeneckých potrieb cez oblečenie, hračky až po bežné vybavenie každej domácnosti. Nemusíte len nakupovať. Môžete aj zarábať. Máte hračky, ku ktorým Váš starší syn už nemá vzťah? Detský bazár to vyrieši, a vy tak spojíte príjemné s užitočným. Jediným kliknutím a bezplatnou registráciou môžete nakupovať, ale aj zarábať. 

rodinabazar.sk

Kočíky a autosedačky

Azda najvyhľadávanejším tovarom pre mamičky sú kočíky a autosedačky. Dve potrebné veci, na ktoré sa zvykneme obracať ešte pred pôrodom. Súčasťou ponuky detského bazáru je aj nespočetné množstvo kočíkov od spokojných mamičiek, ktoré ich s radosťou predávajú a posúvajú ďalej. K dispozícii máte širokú škálu od športových cez kombinované, značkové, súrodenecké, ale aj naťahovacie. Stačí si len vybrať. Okrem kočíkov je dôležitým aspektom aj autosedačka. Pripravte sa, že ich budete potrebovať viac. Deti totiž rýchlo rastú, a ani sa nenazdáte, už budete musieť kupovať ďalšie. Aby sa Vaše bábätko cítilo bezpečne, mali by ste sa pri výbere autosedačky riadiť troma hľadiskami: hmotnosťou, výškou a vekom dieťatka. Pri hmotnosti máme 5 kategórií (0,0+, 1,2,3). Výška je tiež dôležitým parametrom. Hlava dieťaťa by nemala prevyšovať cez opierku autosedačky. Pri tomto bode je snáď každému jasné, že autosedačka je určená všetkým, ktorí majú menej ako 150 cm. Vek je zo všetkých troch hľadísk najmenej dôležitý práve preto, že každé dieťa sa vyvíja inak hmotnostne i výškovo. Každý výber je teda individuálny. V detskom bazáre nájdete nové autosedačky, ale aj tie použité. Je na Vás, čo práve potrebujete. A raz ich možno aj vy posuniete znova ďalej. Nech sa páči, vstúpte a uvidíte, že si to tu hneď zamilujete. 

Text: PR článok

Foto: neoporter.com, rodinabazar.sk

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVieš, čo ješ?
Ďalší článok9 tipov, ako nosiť košeľu