Úvod Tlačové správy Odviažte sa aspoň v súkromí

Odviažte sa aspoň v súkromí

1113
0
ZDIEĽAŤ

Väčšina z nás kvôli práci obetuje veľa. Nejde tu ani tak o naše vysnívané zamestnanie, ako o snahu udržať si miesto a stály príjem. Neraz si tak každé ráno pred príchodom do kancelárie nasadzujeme akúsi masku, ktorú by sme aspoň v súkromí mali odložiť.

Nie každý je stvorený na formálne vystupovanie, no ak si to Vaša pracovná náplň vyžaduje, nezmeníte to, iba ak by ste zmenili zamestnanie. Toto riziko však podstupujeme len zriedka, keďže veľmi dobre vieme, že situácia na trhu práce stále nie je veľmi dobrá.

Prechádzať tak plynulo z firmy do firmy nie je možné a na úrade môžete stráviť aj niekoľko mesiacov. Aj preto sa teda uspokojujeme s tým čo máme, najmä ak nám to prináša buď uspokojenie, alebo finančné ohodnotenie. Povedzme si to teda otvorene, do práce chodíme jednoznačne pre peniaze. O to viac by sme preto mali dbať na vyrovnanie tohto napätia v súkromí.

Nie je teda zanedbateľné, aký koníček si zvolíte. Relax je predsa len k stresovému spôsobu života jedinou obranou. Často nás však ubíja nie samotná práca, ale podmienky, či nutnosť formálneho vystupovania. Ak je práve oblečenie jedinou Vašou starosťou, ste na tom lepšie ako väčšina z nás. Rovnako však potrebujete oddych od kravát a oblekov, preto si doprajte pohodlie aspoň doma. Tu Vás predsa šéf ani klienti nevidia, a tak si pokojne môžete zaobstarať aj viac kusov vtipných tričiek z bastard.cz.

Ak trpíte tvrdou disciplínou, odviažte sa v súkromí. Potrebný adrenalín môže priniesť aj hazard. Hracie automaty sú najobľúbenejšie, no pozor si dajte, aby ste neprišli o všetky úspory.

FOTO: bastard.cz