Úvod Dom, byt a záhrada Nebojte sa čistenia sedačky!

Nebojte sa čistenia sedačky!

1479
0
ZDIEĽAŤ

Vybrali sme tých najlepších z oboru, odovzdali si navzájom svoje skúsenosti, nastavili rovnaké postupy a dosiahli tú najlepšiu úroveň kvality poskytovaných tepovacích a čistiacich služieb na Slovensku!

V jednoduchosti by sa dal dala charakterizovať štruktúra a fungovanie značky TEPUJEM.SK, ktorá prináša služby profesionálneho čistenia čalúnenia a kože takmer po celom Slovensku a vždy s výborným výsledkom!

Odborné čistenie sedačky 

Mnoho našich zákazníkov skúša vyčistiť svoju sedačku svojpomocne. Využijú rôzne prostriedky, počnúc štandardne komerčnými ako Vanish alebo suchá pena, inými pomerne menej známymi ale o to viac agresívnymi končiac.

 NERISKUJTE POŠKODENIE

Neraz sa stáva, že pri takomto domácom čistení nedôjde iba k väčšiemu zatlačeniu špiny do sedačky (nakoľko znečistenie nie je v domácnosti čím odsať), ale i k nenávratnému poškodeniu vplyvom silného a agresívneho prostriedku. Rôzne škvrny vyžadujú rôzne spôsoby čistenia, dokonca si rôzne prostriedky. Lepšie je zveriť starostlivosť o vašu čalúnenú sedačku, či koberec profesionálom.

 

PROFESIONÁLNE ČISTENIE A TEPOVANIE

 

PR2Kedysi boli možnosti profesionálneho čistenia pomerne obmedzené a ani výsledky čistenia neboli až tak dobré ako dnes. Profesionálny pracovník, ktorý použije kvalitný profesionálny stroj a vhodnú tepovaciu „kozmetiku“ dosiahne veľmi dobrý efekt dnes so zachovaním maximálnej šetrnosti voči čistenému materiálu.

Nehovoriac o odstránení nežiadúcich roztočov, ich výlučkov a prachu. Mix týchto zložiek je spúšťačom takzvanej „roztočovej“ (prachovej) alergie.

Profesionálne čistenie teda dodá nielen požadovaný efekt a zbaví fľakov a rôzneho znečistenia, ale prináša aj lepšiu kvalitu života najmä pre ľudí, ktorí už alergiu majú a to až na obdobie 6 mesiacov.