Úvod Zdravie a Štýl Kupujte svoje nové lyže už teraz

Kupujte svoje nové lyže už teraz

1048
0
ZDIEĽAŤ

Rozhodli ste sa aj vy po tejto sezóne meniť svoje lyže a celkový výstroj za nový? Vyhadzujete zo svojho šatníka všetko o čom si už myslíte, že na svahu už nepotrebujete alebo potrebujete nové?

A teraz sa rozhodujete čo kúpiť na ďalšiu sezónu. Aké lyže, či investovať peniaze znovu do tej istej značky a kúpiť si lyžiarky Atomic alebo sa rozhodnúť vyskúšať novú značku – Salomon, Lange či Dynastar? Nie vždy sú rozhodnutia vo výbere nových produktov ľahké a jednoznačné. V mnohých prípadoch je nutné poradiť sa s predajcom alebo si novú značku lyží a kompletu vyskúšať na svahu. Čakať do novej sezóny je pre niekoho však utrpenie a ak si chcete vyskúšať niektorú značku určite si musíte lyže iba vypožičať a nie rovno zakúpiť. Inak by sa vám vaša investícia nemusela podariť tak ako ste plánovali. Áno, existujú aj takí lyžiari, ktorí si svoje nové lyže a kompletný výstroj kupujú hneď po ukončenej lyžiarskej sezóne, aby sa nachystali na druhú v značnom predstihu. Nemyslite si, že takíto lyžiari sú ojedinelí, nie je to tak. Dokonca sa väčšina lyžujúcich nadšencov púšťa do kúpy nových kompletov aj preto, že po sezóne vás ohromia nízke ceny predajcov a vy jednoducho nedokážete odolať. Rovnako ako funguje výpredaj zimného oblečenia po zime či letného po lete, existuje aj výpredaj športových potrieb a doplnkov po skončení danej športovej sezóny. Ak ste nadšenej pre lyže, kupujte vo februári a v marci, ak však zbožňujete letné športy, váš nákupný košík by ste mali začať plniť v septembri až novembri.

Takže ak sa vám teraz zdá čudné čítať o tom, že lyžiari teraz nakupujú, nie je na to dôvod. Lyžiari nakupujú, aby si svoju ďalšiu sezónu na svahu užili v pohode, s výberom, ktorý urobili dávno pred tým ako sa znovu postavili na lyže a tak bolo dosť času nachystať si všetko potrebné k lyžovačke a dovolenke na horách a na svahu.

 

FOTO: © Communar / Dollar Photo Club