Úvod Dom, byt a záhrada Navrhnite si vstavanú skriňu sami

Navrhnite si vstavanú skriňu sami

1437
0
ZDIEĽAŤ

Túžite po novej vstavanej skrini, no nemáte čas na behanie po obchodoch či výrobcoch takýchto skríň, kde by ste si konkrétny model vybrali? Nezúfajte, všetko zvládnete online vďaka internetovej stránke mojaskrina.sk. Spustite si online návrhár skríň a pustite sa do tvorenia vašej vysnívanej skrine.

Jednoduché navrhovanie

Návrhár je pomerne jednoduchý, a tak rýchlo prídete na to, ako s ním pracovať. Najprv si však musíte zmerať stenu, kde by vstavaná skriňa mala stáť. Na začiatku navrhovania si totiž musíte zadať rozmery vašej budúcej skrine a množstvo oddelení, na ktoré chcete skriňu rozdeliť.

Následne si musíte rozmyslieť, ako chcete mať skriňu rozčlenenú. Ide hlavne o to, či potrebujete viac políc alebo miesta na vešanie a podobne. Vyberiete si z ponúkaných modulov interiéru skrine a jednoducho ich rozložíte do vami navrhovanej skrine tak, aby vám to vyhovovalo.

Potom vám už len ostáva vybrať si dvere na skriňu. Vyberiete si rozčlenenie dverí, ale aj materiály a farby, ktoré by ste na skrini chceli mať. Jednoducho si tak svoju novú skriňu zladíte s vašim nábytkom.

Na záver

V záverečnom formulári už len vyplníte svoje kontaktné údaje a vyberiete si, aký typ rámu dverí chcete. Po odoslaní návrhu už len počkáte, kým vám príde cenová ponuka vami navrhovanej skrine. Ak s ňou budete súhlasiť, už o niekoľko dní vám môžu doma pracovníci firmy zložiť vstavané skrine v Bratislave, ale i v iných mestách po celom Slovensku.