Úvod Nakupovanie a Móda Nákupný klub Tipli. Odteraz budete dostávať peniaze za každý nákup

Nákupný klub Tipli. Odteraz budete dostávať peniaze za každý nákup

1376
0
ZDIEĽAŤ

Nakupovanie je samo o sebe mimoriadne príjemná činnosť. Kúpite si to, čo sa vám páči alebo to, čo potrebujete. O čosi horšie stavy vyvoláva samotné platenie. Máme však pre vás dobrú správu. Existuje možnosť ako pri nákupoch ušetriť čo najviac. Ako? No predsa nakupovaním cez nákupný klub Tipli.

Zoznámte sa s Tipli

Ak ste doteraz o Tipli ešte nepočuli, je načase to zmeniť. Je to totiž najväčší a najobľúbenejší cashback na Slovensku. Pre vysvetlenie, cashback znamená peniaze späť. V praxi to vyzerá tak, že nakúpite vo vybranom e-shope prostredníctvom portálu Tipli.sk a naspäť dostanete určité percento z finálnej sumy nákupu.

Uveďme si krátky príklad. Chcete nový televízor. Jeho cena u registrovaného predajcu je 500 eur. Cashback má výšku 10%. Na váš účet sa vám tak nákupom cez Tipli vráti až 50 eur. Ročne tak viete ušetriť stovky eur. Okrem cashbacku vám Tipli pravidelne prináša špeciálne zľavy, ktoré je niekedy možné kombinovať aj so samotným cashbackom. Ušetríte tak ešte viac.

Na webe portálu Tipli.sk nájdete aj aktuálne letáky registrovaných predajcov, takže vždy sú vám k dispozícii najnovšie informácie o výhodných ponukách.  Zaujímavé návody, nápady a triky nájdete na webe v sekcii Magazín. Každý týždeň pribúdajú nové články, takže nudiť sa rozhodne nebudete.

Na čom všetkom s Tipli ušetríte?

V súčasnosti sú na portáli Tipli zapojené obchody, ktorých počet prevyšuje 350. Prostredníctvom Tipli tak nakúpite s výhodami všetko od výmyslu sveta. Oblečenie, športové doplnky, elektroniku, lieky, ba dokonca aj dovolenku či zážitkové darčeky. Fantázii sa medze nekladú.

Tipli združuje ako známe, tak aj menej známe obchody. Nakupovať s výhodami môžete vo vychýrených e-shopoch ako ZOOT, SCONTO nábytok, Aliexpress, H&M, Decathlon, Hej.sk, Nay elektrodom a mnohých ďalších. S Tipli si ľahko doplníte šatník, zariadite byt alebo zabookujete dovolenku. Všetko z pohodlia domova. 

Začnite šetriť online nákupmi s Tipli ešte dnes

Jednou z mnohých výhod, ktoré prináša online nakupovanie, je to, že nemusíte nikam chodiť. Tovar si vyberiete bez stresu, tlačenia v obchodoch a domov vám ho prinesie kuriér. Navyše si môžete porovnať ceny u rôznych predajcov a zvoliť si to najlepšie pre seba.

A ako nakupovať vždy za tie najlepše ceny? Stačí jednoduchá registrácia na Tipli.sk, ktorá vám zaberie pár minút. Okamžite môžete začať šetriť svoje ťažko zarobené peniaze. Neváhajte a pridajte sa na Tipli.sk. Peniaze nepadajú z neba a každé ušetrené euro predsa poteší.