Úvod Tlačové správy More Vás neláka?

More Vás neláka?

1274
0
ZDIEĽAŤ

Leto je tu, a väčšina z nás sa nevie dočkať odjazdu na letnú dovolenku niekde k moru. Tak si totiž predstavujeme ideálny letný oddych, no more nie je pre každého rovnako lákavé.

Počas voľna v práci je zmeniť prostredie nevyhnutné, inak by sme svoj voľný čas venovali len bežným prácam okolo domu a dovolenka by nám unikla medzi prstami. Chceme si však oddýchnuť, no pod týmto pojmom si každý z nás predstavuje niečo iné. Ak teda more tento rok radšej vynecháte, navštívte hory. Zmena prostredia Vám prospeje a načerpáte nové sily.

Výhodou dovolenky na horách je samozrejme počasie. Nemusíte sa obávať ani extrémnych horúčav, ale si užijete príjemné teploty. Toto môžete zažiť aj u nás na Slovensku. Nemusíte tak dlho cestovať a konečne si tak nájdete čas na spoznávanie aj našich veľhôr. Príjemné horské prostredie je  vhodné aj pre rôzne ochorenia, keďže tu nepoznajú smog, aj fabriky produkujúce nebezpečné odpady by ste tu našli len ťažko. Nie nadarmo sú predsa práve Tatry a ich okolie ideálne aj na liečenie viacerých ochorení dýchacích ciest.

Dokonale si tu teda oddýchne naozaj každý. Prirodzene sa ponúk najmä vysokohorská turistika, tú môžete práve v lete absolvovať do viacerých kútov Tatier, no vyžaduje si to často skúsenosti, no a pri náročnejších túrach nezabudnite ani na horského vodcu. Ľahšie prechádzky však môžete absolvovať aj sami.

slieszky exterier

Aj keď je práve turistika hlavným lákadlom, nemusíte sa obávať, šancu dostane aj skutočný relax. Jedinečný wellness v Tatrách tak postaví na nohy aj Vás a rázom zabudnete na bežné problémy doma, či v práci.

Ak ste dostali chuť na takúto netradičnú dovolenku, rezervujte si izbu v hoteli v Tatrách na sliezskydom.sk.

 

FOTO: